...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

PAN Centrum Słodkiej Dekoracji

Poznań, 60-715

woj. wielkopolskie

ul. Kolejowa 57

Produkty i usługi

Szkolenia cukiernictwo, dekora­torstawo cukiernicze Szkolenia cukiernictwo, dekora­torstawo cukiernicze Wizytówki czekoladowe Wizytówki czekoladowe Dekoracje czekoladowe na różne okazje Dekoracje czekoladowe na różne okazje

Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług (11)

Opis działalności

Proponujemy gamę produktów niezbędnych w nowoczesnej dekoratorni cukierniczej. Z przyjemnością prezentujemy zarówno najpopularniejsze i sprawdzone produkty z lat ubiegłych oraz wyjątkowo szeroką w tym roku gamę nowości. Pośród nowych produktów naszej firmy z dumą prezentujemy nową kolekcję gotowych dekoracji czekoladowych z czekoladowymi nadrukami stworzoną z myślą o dekorowaniu nie tylko tortów, ale i mniejszych wyrobów jak ciasteczka bankietowe czy desery.

Za namową firm reklamowych i promocyjnych stworzyliśmy również pełną linię czekoladek z czekoladowymi nadrukami na zamówienie pełniących rolę prezentów biznesowych, marketingowych i reklamowych. Wiele z produktów tej linii można zastosować jako dodatek do kawy w kawiarniach i cukierniach, jako czekoladki powitalne w hotelach, restauracjach, czy po prostu jako miły upominek na każdą okazję.

Wciąż rozwijamy ofertę sprzętu, półproduktów i barwników do "stylu angielskiego". Wychodzą na przeciw tendencjom rynkowym wprowadzamy do oferty także szeroką gamę barwników naturalnych oraz barwników syntetycznych pozbawionych niechcianych składowych AZO. Obserwując tendencje i trendy mody w europejskim cukiernictwie nie mogliśmy nie zauważyć rosnącej popularności w cukierniach tzw. mini deserków sprzedawanych w eleganckich, choć jednorazowych kubeczkach.

Postanowiliśmy wyjść na przeciw tej tendencji i poszerzyć naszą ofertę o kubeczki do mini deserków idealne dla rozszerzenia oferty nowoczesnej cukierni czy też do zastosowań cateringu. Powiększyliśmy również znacznie naszą ofertę stojaków tortowych, rozwijając ją między innymi o stojaki cateringowe przeznaczone do eleganckiego podawania na przyjęciach nie tylko tortów, ale również ciasteczek i deserów.

Pełna oferta na łamach katalogu oraz na strona naszego e-sklepu www.pan-centrum.com

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego salonu sprzedaży w Poznaniu, gdzie na ponad 600m2 samoobsługowego marketu znajdziecie Państwo wszystko co jest niezbędne w nowoczesnej dekoratorni cukierniczej.

Również w Poznaniu działa nasze centrum pokazów, szkoleń i prezentacji, gdzie pod okiem fachowców można wypróbować oraz nauczyć się korzystać ze wszystkich przyrządów, technik i rozwiązań jakie oferuje nasza firma.

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe