...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Dijo Baking Horeca Service

Wrocław, 52-351

woj. dolnośląskie

Zabrodzie 28

Opis działalności

Firma Dijo została założona w 1990 roku, choć tradycje rodzinnej produkcji sięgają roku 1973. Początkowo w niewielkiej hali produkowane były jedynie słone przekąski. Obecnie produkcja odbywa się na dwóch wydziałach: słonym i słodkim w trzech zakładach produkcyjnych, a zatrudnienie wynosi 150 osób. Dijo jest uznanym producentem m.in. dekoracji cukierniczych, sosów do lodów i deserów, nadzień cukierniczych i owocowych, owoców w żelu, a od roku 2006 także tortilli. Dijo zajmuje także znaczące miejsce na rynku słonych przekąsek, produkując pełen asortyment wysokiej jakości paluszków, precli i miksów.

Jakość naszych produktów, konkurencyjne ceny oraz elastyczna i kreatywna polityka handlowa zyskały duże uznanie naszych Klientów i wpłynęły bezpośrednio na wysoką dynamikę wzrostu sprzedaży.

Dijo zostało uznane przez „European Foundation for Enterpreneurship Research” za jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w centralnej i wschodniej Europie.

Rozpoczęcie działalności

1990

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe