...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

DAMIX ARTUR ZYCH, PIOTR HOJDAK Spółka Jawna

Szaflary, 34-424

woj. małopolskie

ul. Stopki 1

Opis działalności

Hurtownia DAMIX jest najwyżej położoną firmą w Polsce( ok 915m.n.p.m.) :-) , dostarczającą surowce do produkcji cukierniczo-piekarskiej, lodziarskiej HoReCa.

Historia naszej firmy nie jest odległa. Działalność rozpoczęła się w 1997roku, początkowo jako odział Krakowskiego udziałowca grupy APC, firmy DAMON, który zaopatrywał od początku lat 90-tych region Podhala a dokładnie miasto Zakopane.

Początkowo naszymi głównymi odbiorcami były cukiernie, w niedługim czasie dołączyły piekarnie, a od 2000roku lodziarnie i kawiarnie, kiedy to naszą ofertę wzbogaciliśmy o komponenty do produkcji lodów. Kolejne lata wraz ze zmieniającymi się realiami były ciągłym powiększaniem i wprowadzaniem do naszej oferty nowych produktów.

Obecnie zaopatrujemy cukiernie, piekarnie, lodziarnie oraz punkty gastronomiczne na terenie powiatów Tatrzańskiego, Nowotarskiego, Suskiego, Nowosądeckiego oraz Limanowskiego. Do naszej firmy docierają także klienci ze Słowacji.
Współpraca z nami to nie tylko szeroka gama produktów o najwyższej jakości, ale również , szybka realizacja każdego zamówienia. Naszym głównym zadaniem jest partnerska współpraca ze wszystkimi kontrahentami, a do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny, negocjujemy warunki, zapewniamy stałą opiekę naszych Przedstawicieli.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Katalog Święta z Damonem 2014

Do otworzenia plików PDF potrzebny jest Adobe Reader.

Rozpoczęcie działalności

1997

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe