czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

DAMIX ARTUR ZYCH, PIOTR HOJDAK Spółka Jawna

Szaflary, 34-424

woj. małopolskie

ul. Stopki 1

Opis działalności

Hurtownia DAMIX jest najwyżej położoną firmą w Polsce( ok 915m.n.p.m.) :-) , dostarczającą surowce do produkcji cukierniczo-piekarskiej, lodziarskiej HoReCa.

Historia naszej firmy nie jest odległa. Działalność rozpoczęła się w 1997roku, początkowo jako odział Krakowskiego udziałowca grupy APC, firmy DAMON, który zaopatrywał od początku lat 90-tych region Podhala a dokładnie miasto Zakopane.

Początkowo naszymi głównymi odbiorcami były cukiernie, w niedługim czasie dołączyły piekarnie, a od 2000roku lodziarnie i kawiarnie, kiedy to naszą ofertę wzbogaciliśmy o komponenty do produkcji lodów. Kolejne lata wraz ze zmieniającymi się realiami były ciągłym powiększaniem i wprowadzaniem do naszej oferty nowych produktów.

Obecnie zaopatrujemy cukiernie, piekarnie, lodziarnie oraz punkty gastronomiczne na terenie powiatów Tatrzańskiego, Nowotarskiego, Suskiego, Nowosądeckiego oraz Limanowskiego. Do naszej firmy docierają także klienci ze Słowacji.
Współpraca z nami to nie tylko szeroka gama produktów o najwyższej jakości, ale również , szybka realizacja każdego zamówienia. Naszym głównym zadaniem jest partnerska współpraca ze wszystkimi kontrahentami, a do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny, negocjujemy warunki, zapewniamy stałą opiekę naszych Przedstawicieli.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Katalog Święta z Damonem 2014

Do otworzenia plików PDF potrzebny jest Adobe Reader.

Rozpoczęcie działalności

1997

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe