...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania

 
rozwiń opcje

Kategorie produktów i usług

Produkty i Usługi

Keto desery z Fit Cake

Dieta keto staje się w Polsce coraz popularniejsza. Fit Cake wprowadziło do swojej oferty wiele wypieków, które zgodnie z jej założeniami zawierają niewiele węglowodanów przy podwyższonej ilości tłuszczy. Sprawia to, że zaspakajają one łaknienie na dłuższy czas, ponieważ tłuszcze długo się trawią. Nie wywołują też groźnego, nagłego skoku insuliny.

Jedną z ulubionych pozycji naszych klientów z listy keto jest torcik nutella z chrupiącą praliną oraz torcik a'la oreo. Znikają z witryny w chwilę po ich wstawieniu. Głównymi składnikami tych produktów są śmietanka, mascarpone, mąka migdałowa i gorzkie kakao. Torciki stanowią doskonałe zdrowe zastępniki słodyczy znanych marek, ponieważ smakują łudząco podobnie.

Fit Cake stworzył też jedyną w Polsce keto odmianę rogala nawiązującego do słynnych rogali świętomarcińskich. Zawiera on jednak trzy razy mniej kalorii. Klasyk liczy ich ok. 800, podczas gdy keto opcja z nie-cukierni jedynie 280.

To dobre rozwiązanie dla osób, które są na diecie keto, ale nie chcą rezygnować ze słodkich przyjemności.

 

oferta
sprzedaż
producent
Fit Cake
sprzedawca
Fit Cake
stan
nowy
Kup teraz!

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe