...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania

 
rozwiń opcje

Kategorie produktów i usług

Produkty i Usługi

Mamo, tato, wolę wodę!

Uczniowie: Agnieszka Domań, Stefan Okuła. Uczniowie klasy III ZD o profilu cukiernik. Wybrali ten zawód ze względu na zainteresowania. Od najmłodszych lat interesują się pieczeniem ciast i dekorowaniem tortów. Pasjonaci tworzenia z masy cukrowej, czekolady i karmelu.Uczestniczyli w kursie zorganizowanym w szkole- „Sporządzanie elementów dekoracyjnych z czekolady".
Osiągnięcia: Uczniowie nie posiadają jeszcze żadnych osiągnięć. Satysfakcji dostarcza im sam fakt uczestnictwa w zajęciach praktycznych, możliwość pogłębiania wiedzy i doskonalenia umiejętności.

Temat pracy: Scena uwieczniona na torcie przedstawia wycieńczonego psa leżącego na plaży. Tort był przeznaczony koleżankom i kolegom z przedszkola, w którym propaguje się akcję  „Mamo, tato, wolę wodę!”

Nazwa szkoły: Zespół Szkół Gastronomicznych w Białymstoku przy ul. Knyszyńskiej 12
Zakłady pracy: -
Nauczyciel, opiekun: Alicja Dębicka
Firma sponsorska:

Kruszwica oferuje wsparcie merytoryczne i praktyczne w pracowni Akademii Mistrza. Zapewnia surowce oraz niezbędny sprzęt. Opiekunowie: Jacek Zięba i Mieczysław Chojnowski

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe