czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania

 
rozwiń opcje

Kategorie produktów i usług

Produkty i Usługi

Zarządzanie biznesem

Nazwa firmy/ośrodka szkoleniowego: www.akademiamistrza.pl

Dane kontaktowe: www.akademiamistrza.pl; marek.kopernik@bunge.com; tel. 606 802 943

Miejsce szkoleń: www.akademiamistrza.pl

Rok rozpoczęcia szkoleń: 2007

Zakres szkoleń: Zarządzanie biznesem

Rodzaj szkoleń: dostępne bez ograniczeń

Tematyka: Zarządzanie ludźmi, Sprzedaż i obsługa klienta, Rozwój osobisty, Marketing, Zarządzanie firmą.

Grupa docelowa: ogólnodostępne

Wielkość grup szkoleniowych: indywidualne

Kadra szkoleniowców: Jarosław Ropiejko, Adriana Głuchowska, Dariusz Dyoniziak

Cena szkolenia: bezpłanie

Informacje dodatkowe: Uczestnik otrzymuje certyfikat Akademii Mistrza” i zostawić tylko Korzyści portalu Akademii Mistrza.

 

Korzyści portalu Akademia Mistrza

1.  Wszechstronne szkolenia cukiernicze
Akademia Mistrza wspiera rozwój. W łatwy sposób odnajdziesz interesujące Cię szkolenia i materiały, zarówno jeśli jesteś poczatkującym cukiernikiem jak i w wypadku, kiedy pracujesz w branży od lat. Treści zostały podzielone na sekcjeUczę się, Doskonalę warsztat, Szukam inspiracji. Ciekawa forma – zdjęcia, filmy i interaktywne szkolenia - szybko i łatwo pomoże Ci rozwijać kompetencje. Na portalu znajdziesz  moc inspiracji i porad doświadczonych cukierników. Poznawaj Sekrety Mistrzów i rozwijaj swoje umiejętności!

2. Interaktywne szkoleniabiznesowe, które wspierają Twój biznes
Czytelna struktura szkoleń z zakresu zarządzania, sprzedaży, obsługi klienta, rozwoju osobistego, marketingu oraz zarządzania firmą pozwoli Ci szybko odnaleźć interesujący Cię obszar. Dowiesz się, jak radzić sobie z trudnościami pojawiającymi się w codziennej pracy. Szkolenia i warsztaty są opracowane w  oparciu o realne sytuacje i przykłady z życia. Na portalu masz dostęp do wzorów umów i formularzy, które ułatwią Ci prowadzenie biznesu.

3. Szkolenia dostępne w dogodnym czasie i miejscu
Nie ważne gdzie jesteś - w szkole, w pracy czy w domu - prosta forma interaktywnych szkoleń, da Ci możliwość korzystania z nich w każdej chwili i poświęcenia na nie tyle czasu, ile w danej chwili możesz przeznaczyć na rozwój. Nie musisz już szukać materiałów edukacyjnych w Internecie - teraz cała przydatna wiedza jest w jednym miejscu!

4. Bądź współtwórcą branży cukierniczej
Zyskaj uznanie kolegów z branży. Dodawaj autorskie przepisy na portalu Akademia Mistrza, wymieniaj doświadczenia z innymi użytkownikami, a także wygrywaj nagrody.

5. Wypromuj siebie i swój biznes
Aktywność na platformie to dobry element komunikacji marketingowej. Pokaż, co potrafisz i stań się wzorem dla początkujących cukierników oraz inspiracją dla profesjonalistów.

6. Nawiązuj kontakty zawodowe
Na portalu zarejestrowani są cukiernicy i piekarze od lat działający w branży, jak również młodzi adepci, przygotowujący się do zawodu. Dołącz do wyjątkowej społeczności i zawieraj nowe znajomości z ludźmi tworzącymi branżę cukierniczo-piekarską.

7. Dostęp do wydarzeń organizowanych przez Akademię Mistrza
Jako użytkownik portalu masz szansę uczestniczyć w ekskluzywnych wydarzeniach organizowanych w całej Polsce, spotkaniach i warsztatach prowadzonych przez światowe osobowości cukiernicze, seminariach, „Podwieczorkach” oraz w szkoleniach cukierniczych i biznesowych.

 
oferta
inne
producent
Akademia Mistrza
sprzedawca
Kruszwica

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe