...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania

 
rozwiń opcje

Terminy wydarzeń branżowych

Terminarz wydarzeń branżowych

 • Angua FoodTec 2018

  Targi
  termin
  do
  lokalizacja
  Kolonia
  zasięg
  międzynarodowy

  Efektywność zasobów w centrum uwagi, czyli jak powinny przebiegać procesy produkcji oraz łańcucha dostaw, by zaoszczędzić energię i zminimalizować straty żywności- oto czym zajmą się branżowi eksperci podczas targów oraz kongresu Angua FoodTec 2018 w Kolonii.

  Branżowi eksperci są zgodni - oto wkroczyliśmy w nową epokę, w której technologia z jednej strony pomaga markom i detalistom w nawiązaniu bardziej spersonalizowanych relacji z konsumentami, a z drugiej - najnowsze osiągnięcia naukowo-technologiczne wspierają  tworzenie nowej generacji produktów spożywczych zgodnych z zasadami zrównoważonego rozwoju. Dzięki temu producenci oraz dostawcy mogą lepiej gospodarować zasobami, oszczędzając energię i minimalizując straty żywności. Jak dokładnie ma przebiegać proces optymalizacji procesów produkcji żywności? Oto temat przewodni jaki podejmą prelegenci kongresu podczas międzyanrodowych targów branży technologii żywności Angua foodTec, który odbędzie się w dniach 20-23 marca w Kolnii.

  Podczas trwającej pół dnia konferencji otwarcia Anuga FoodTec, poświęconej w całości tematyce efektywnego gospodarowania surowcami w roli prelegentów wystąpią międzynarodowej sławy eksperci, tacy jak prof. dr Michael Braungart (Scientific Manager of Hamburger Umweltinstitut - HUI, Hamburg), prof. dr ir. Ruud Huirne (Directeur Food & Agri Nederland, Rabobank), prof. Pierre Pienaar (President of the World Packaging Organisation) oraz prof. dr inż. Alexander Sauer (Director, Institute for Energy Efficiency in Production EEP, University of Stuttgart). Konferencja otwarcia odbędzie się 20 marca o godz. 14:00 w Sali Europejskiej w Congress Centrum Ost.

  Prócz tego zwiedzający będą mogli uczestniczyć też w licznych wykładach, konferencjach i specjalistycznych forach, na których posłuchają o technologii produktów spożywczych i napojów, poprzez technikę opakowań, aż po aktualne i przyszłościowe trendy, m.in. „Tematy, trendy, technologie - czyli co napędza branżę spożywczą” oraz „Dodatki do żywności”.

  Prócz tego, na kolejnych targach Anuga FoodTec udział weźmie ok. 1700 wystawców z ponad 50 krajów, którzy na powierzchni 140 000 m2 zaprezentują innowacyjne rozwiązania z zakresu technologii wykorzystywanych w branży spożywczej. W tym roku dodatkową opcją, która ułatwi poruszanie się po targach jest Guided Tours, czyli zwiedzanie targów z przewodnikiem. Tto okazja do zapoznania się z wybranymi tematami dotyczącymi branży produktów spożywczych i napojów. W ramach Guided Tours wybrani wystawcy będą na żywo prezentować i objaśniać oferowane przez siebie produkty, urządzenia oraz funkcjonalności. Wśród tematów oferowanych w ramach Guided Tours znalazły się m.in.: robotyka, przemysł 4.0, uelastycznianie technologii napełniania i pakowania, technologie masarskie, technologie mleczarskie oraz innowacyjne materiały opakowaniowe.

  Na koniec warto wspomnieć o prezentacjach i pokazach specjalnych, które odbędą się podczas wydarzenia. W Speakers Corner wystawcy Anuga FoodTec 2018 zaprezentują szerokiej publiczności swoje firmy, palety produktów oraz innowacyjne wynalazki. Zgodnie z programem przez cały czas trwania Targów co 30 minut będzie pojawiać się kolejny ciekawy temat. Na odwiedzających czekają ponadto pokazy specjalne takie jak „Robotik-Pack-Linie”, czy też wyjątkowa wystawa poświęcona tematyce „Packaging Design – get inspired”.

  Dokładna lokalizacja

  Kolonia, Niemcy

  Strona internetowa

  http://www.anugafoodtec.com/aft/trade-fair/events/index.php%20

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe