...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania

 
rozwiń opcje

Terminy wydarzeń branżowych

Terminarz wydarzeń branżowych

 • BIOEXPO Warsaw – Międzynarodowe Targi Żywności i Produktów Ekologicznych

  Targi
  termin
  do
  lokalizacja
  Warszawa
  zasięg
  ogólnopolski

  BIOEXPO Warsaw – Międzynarodowe Targi Żywności i Produktów Ekologicznych,  które odbędą się w terminie 11-13.10.2019 w Ptak Warsaw Expo, to nowe wydarzenie w Polsce dedykowane branży żywności i produktów ekologicznych.

  Podczas targów, w jednym miejscu i czasie, spotkają się czołowi wytwórcy i dystrybutorzy żywności i produktów ekologicznych z kupcami, przedstawicielami sieci handlowych, właścicielami sklepów specjalistycznych, reprezentantami hurtowni spożywczych i wielobranżowych, by w dogodnej atmosferze, nawiązywać i rozwijać kontakty biznesowe oraz dyskutować o aktualnej kondycji branży i perspektywach jej rozwoju. 

  Impreza realizowana jest przez doświadczony zespół fachowców, którego liderkami są Katarzyna Drobińska – Dyrektor Grupy Projektów oraz Agata Szczepaniak - Dyrektor Projektu. Obie panie od ponad 10-ciu lat prowadziły z sukcesem największe w Polsce targi branży ekoproduktów odbywające się Łodzi. 

  Podczas BIOEXPO Warsaw 2019 swoją ofertę zaprezentują krajowi i zagraniczni producenci oraz dystrybutorzy żywności i produktów ekologicznych. W gronie wystawców znajdą się przedstawiciele sektorów: żywność i napoje, rolnictwo ekologiczne, kosmetyki i środki czystości, maszyny produkcyjne, opakowania i biodegradowalne naczynia jednorazowe, sprzęt gospodarstwa domowego, produkty dla zwierząt domowych, start`upy, instytucje wspierające i okołobiznesowe (m.in.: jednostki certyfikujące). Uzupełnieniem wystawy będą strefy specjalne przygotowane z myślą do nawiązywania relacji biznesowych: Hosted Buyers, matchmaking oraz giełda surowców. Odwiedzający (kupcy, hurtownicy, właściciele różnego rodzaju sklepów) będą mogli skorzystać z wyjątkowych ofert przygotowywanych przez wystawców, rozbudować swoją ofertę o nowe produkty z segmentu eko. 

  Celem organizatorów jest, przede wszystkim, zebranie całej branży BIO w jednym miejscu i stworzenie okazji do zgłębienia zagadnień sektora ekologicznego, przedyskutowania trendów i poznania nowości. Aby zrealizować te misję w ramach BIOEXPO Warsaw zorganizują, m.in..: Kongres Organic Marketing & Sale BIOEXPO – konferencje, szkolenia, spotkania branżowe, modelowy BIO sklep, Job Center, gdzie będzie można zapoznać się z ofertami pracy w sektorze ekologicznym, strefę degustacji, strefę nowości, BIO restauracji, a także porady dietetyków, wizażystów, ekspertów oraz spotkania z miłośnikami, propagatorami  ekologicznego stylu życia.

  W trakcie tegorocznej edycji Targów nacisk zostanie położony na działania na rzecz stworzenia największej i najważniejszej imprezy branży BIO w Polsce oraz na tworzeniu jej międzynarodowego charakteru, z naciskiem na zaproszenie, w ramach programu Hosted Buyers, kupców z całego świata oraz stworzenie dogodnych warunków do profesjonalnych kontaktów handlowych.

  Dokładna lokalizacja

  Ptak Warsaw Expo

  Kontakt

  Agata Szczepaniak
  Dyrektor Projektu
  a.szczepaniak@warsawexpo.eu
  +48 602 529 999

  www.bioexpo.pl
  https://www.facebook.com/bioexpo.warsaw/

  Strona internetowa

  https://bioexpo.pl/rejestracja-b2b/

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe