...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania

 
rozwiń opcje

Terminy wydarzeń branżowych

Terminarz wydarzeń branżowych

 • Konkurs "Zdrowo - Smacznie - Artystycznie"

  Konkursy
  termin
  lokalizacja
  Katowice
  zasięg
  ogólnopolski

  Młodzi cukiernicy kolejny raz mają okazję, by wykazać się swoim talentem cukierniczym i wyobraźnią - zapraszamy do III edycji konkursu, który odbędzie się podczas 9. edycji Sweettargów.

  Ochotniczy Hufiec Pracy w Rybniku oraz Blue Bussines Media serdecznie zapraszają  do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Cukierniczym pn. ZDROWO - SMACZNIE - ARTYSTYCZNIE (III edycja) organizowanego w ramach IX Targów Cukierniczych, Piekarniczych i Lodziarskich "Sweettargi 2018". Uczestnicy będą musieli kolejny raz stworzyć słodkie dzieła, które będą zaskakiwać również wyglądem, ale też być zdrowe. Mile widziane będą owoce, warzywa, zielony kolor oraz alternatywne źródła cukru! Słowem - trzeba ruszyć wyobraźnią!

  Konkurs adresowany jest do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych, uczniów pobierających naukę u pracodawców oraz uczestników/członków organizacji lub stowarzyszeń młodzieżowych, których obszar nauki i pasji związany jest z cukiernictwem bądź branżą spożywczą. Zespoły konkursowe składają się z dwóch osób.

   Konkurs odbywa się w dwóch etapach:

  1.  Eliminacje

  Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz przesłać prezentację PowerPoint z przedstawieniem własnoręcznie wykonanego dzieła cukierniczego - tortu (wg wytycznych ujętych w regulaminie) na adres mailowy organizatora: ohprybnik@wp.pl do 28.02.2018 r.

  2. Finał

  Do konkursu finałowego, 19 marca br., organizowanego podczas IX edycji Sweettargów, zostaną oficjalnie zaproszone wyłonione w eliminacjach zespoły.

  Konkurs jest doskonałą okazją do budowania prestiżu wśród najlepszych przedstawicieli branży cukierniczej oraz rozwijania talentów zawodowych. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

  UWAGA! Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy do pobrania tutaj | formularz zgłoszeniowy

   

  Dokładna lokalizacja

  Międzynarodowe Centrum Kongresowe
  Plac Sławika i Antalla 1
  40-163 Katowice

  Strona internetowa

  http://www.sweettargi.bbmexpo.pl/1270-2/

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe