...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania

 
rozwiń opcje

Terminy wydarzeń branżowych

Terminarz wydarzeń branżowych

 • Święto Chleba i Piernika w Jaworze

  Święta
  termin
  do
  lokalizacja
  Jawor
  zasięg
  lokalny

  Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Święta Chleba i Piernika - imprezy, która wyrosła z tradycji jaworskiej ziemi, z bogato zapisanych kart jej historii.

  W ciągu trzech dni imprezy mistrzowie piekarnictwa z całej Polski i z zagranicy prezentować będą swoje wypieki, a na stoisku animacji piekarniczych z bliska będzie można się przyjrzeć prawdziwym dziełom sztuki. To właśnie tu powstają wspaniałe bochny, dziesiątki form i setki smaków, wypiekanych od początku do końca na oczach gości. W roli głównej - chleb jaworski. Jego siła tkwi w smaku, a skład i receptura są dalekie od wielkoprzemysłowych produkcji. Bogato zaopatrzone stoiska wystawiennicze znów będą kusić i zachęcać do skosztowania wielu rozmaitych rodzajów aromatycznych wypieków - od tradycyjnego i chrupiącego chleba po słodkie pierniki.

  Zapach cynamonu i przypraw korzennych zaprowadzi Państwa wprost na stoiska z piernikami. Receptury z XVI w. i współczesne, a do tego kolorowy lukier, finezyjne kształty i wyborny smak.Palce lizać!

  Na rozpoczęcie – kolorowa parada chleba. Wokół jaworskiego Rynku w orszaku przejdą wszyscy ci, bez których to wyjątkowe wydarzenie nie mogłoby się odbyć - piekarze, cukiernicy, samorządowcy, zaproszeni goście, w towarzystwie fantazyjnie przebranych uczestników święta. Piękne panie i przystojni panowie będą rywalizować o tytuł Miss & Mistera Ziemi Jaworskiej 2018 oraz atrakcyjne nagrody. Ale to nie wszystko!

  Talent najznakomitszych piekarzy i cukierników będzie można podziwiać w konkursie na Rzeźbę Piekarsko-Cukierniczą. Jednocześnie zapraszamy na wyjątkową wystawę rzeźb stworzonych dzięki niezwykłej pasji polskich piekarzy i cukierników. Przed nami kolejna edycja konkursu na Piekarza Roku, który może gdzieś setki kilometrów stąd, każdego dnia serwuje swoim klientom zdrowy, smaczny i aromatyczny polski chleb.

  Zgromadzeni na Rynku w Jaworze będą mogli spróbować także rekordowego wypieku – smakowitego i aromatycznego piernika, dzieła jaworskiego mistrza cukiernictwa –  Stanisława Furtaka i jego dzielnej załogi z firmy „Martex”.

  Święto Chleba i Piernika to również muzyczna podróż przez dekady i gatunki muzyki. Jak co roku impreza obfitować będzie w występy muzyczne w stylu folk, które zapewnią nam zespoły z miast partnerskich, m.in. z Ukrainy, Niemiec, Czech i Niepołomic, ale nie tylko... Wieczorami na jaworskim Rynku tradycyjnie królować będą polscy artyści. W piątek (24.08) do wspólnej zabawy porwie nas królowa polskiej muzyki rozrywkowej – Beata Kozidrak z zespołem Bajm, a także przebojowa Sarsa. W sobotę (25.08) będziemy się bawić przy utworach Julii oraz Filipa Lato z zespołu Sound'n'Grace. Zapowiada się „pyszna” zabawa.

  W niedzielę organizatorzy nie zwolnią tempa i zaproszą uczestników na kulinarne show z udziałem specjalnie zaproszonej gwiazdy i autorytetu kulinarnego w jednym, samorządowców, piekarzy i cukierników. Ich zadaniem będzie upiec najlepszy i najsmaczniejszy chleb na oczach zgromadzonej widowni. Smakom i zapachom nie będzie końca!

  Wszystko to i jeszcze więcej do zobaczenia, usłyszenia i posmakowania już w ostatni weekend sierpnia w dolnośląskim Jaworze.

  Facebook >>> KLIK!

  Święto Chleba i Piernika 2018

  Kiedy? 24-26 sierpnia 2018 r.

  Gdzie? Jawor (Dolny Śląsk), Rynek

  Dokładna lokalizacja

  Jawor (Dolny Śląsk), Rynek

  Kontakt

  Jaworski Ośrodek Kultury
  Rynek 5, 59-400 Jawor
  tel./fax (76) 870-28-78, (76) 870-28-75
  e-mail: poczta@jok.jawor.pl, jok@imprezy.pl 

   

  Strona internetowa

  http://www.schip.jawor.pl

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe