czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Pastry Creation

Chorzów, 41-506

woj. śląskie

ul. Szczęśliwa 4/6

Dystrybutor firm i marek

PCB CREATION, Icam, Pellorce & Jullien

Opis działalności

Firma Pastry Creation oferuje wysokiej jakości półprodukty cukiernicze, barwniki, formy do czekolady oraz produkty do gastronomii. Nasza oferta skierowana jest do cukierni,kawiarni, hoteli, restauracji, lodziarni które pragną uczynić swoje wyroby niepowtarzanymi i wyjątkowymi,. Oferujemy Państwu szeroki asortyment dekoracji z czekolady i cukru, blistrów do tworzenia dekoracji z czekolady, folii karotenowych, form do czekolady, barwników, wysokiej jakości przypraw, wanilii oraz wiele innych.

Naszym celem jest stworzenie oferty spełniającej najwyższe wymagania naszych klientów dlatego współpracujemy z czołowymi europejskimi producentami. Dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta zawierała najciekawsze i najwyższej klasy produkty. Rynek cukierniczy i gastronomiczny bardzo prężnie się rozwija dlatego też jesteśmy obecni na najważniejszych targach, gdzie wyszukujemy nowych produktów dla naszych klientów.

Naszym klientom zapewniamy nie tylko wysokiej jakości produkty, ale także współpracę na najwyższym poziomie. Wysyłki zamówień realizowane są w krótkim czasie – standardowo czas dostawy nie przekracza 48 godzin. Chętnie doradzamy naszym klientom i pomagamy w dobraniu odpowiednich produktów do ich potrzeb. Pomagamy im w stworzeniu niepowtarzalnych dodatków – takich jak dekoracje czekoladowe z logo swojej firmy, tabliczki czekoladowe z indywidualnym napisem i wiele, wiele innych.

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe