...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Mechanika Maszyn Leszek Bartkowiak

Znin, 88-400

woj. kujawsko-pomorskie

Ul. Lipowa 13

Produkty i usługi

Ubijaczka planetarna 60/80/100/120 Ubijaczka planetarna 60/80/100/120 Wywrotnica do dzież Wywrotnica do dzież Miesiarka MR Miesiarka MR

Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług (13)

Opis działalności

Oferujemy maszyny i urządzenia nowe oraz po remontach kapitalnych. Prowadzimy profesjonalny serwis maszyn piekarniczych.

Firma założona została w 1982 r. Od samego początku istnienia zajmujemy się remontem kapitalnym, sprzedażą nowych i używanych maszyn piekarniczych produkcji krajowej oraz z krajów Europy Zachodniej.

Od początku istnienia kierujemy się zasadami solidności, rzetelności oraz doświadczeniem, co skutkoje silną pozycją marki na rynku Polskim. Współpracując z wieloma firmami branżowymi jesteśmy w stanie zapewnić Państwu profesjonalną obsługę oraz doradztwo techniczne przy wyborze urządzeń i maszyn piekarniczych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów od 2011 roku rozpoczęliśmy produkcję miesiarek spiralnych IMMBIS które zdobyły uznanie na rynkach Polskich i zagranicznych. Bogata oferta miesiarek daje nam możliwość zaopatrywania w maszyny małe jak i większe piekarnie. Produkujemy miesiarki spiralne z dzieżą stałą, miesiarki spiralne z dzieżą wyjezdną, miesiarki MR z narzędziami wymiennymi oraz miesiarki kątowe.

Wszystkie nasze urządzenia przeznaczone dla piekarnictwa cechują się wysoką jakością oraz stosowaniem innowacyjnych rozwiązań które zostały wprowadzone dzięki wskazówkom naszych klientów.

- Dzielarko-zaokrąglarki do bułek
- Dzielarki do chleba
- Bagieciarki
- Gniotowniki do maku
- Krajalnice do chleba
- Miesiarki spiralne
- Młynki do bułki tartej
- Rogalikarki
- Ubijaczki cukiernicze
- Wałkownice
- Piece cukiernicze
- Linie do chleba
- Części zamienne i akcesoria

Rozpoczęcie działalności

1982

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe