...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Urządzenia Piekarnicze Andrzej Barlik

Świlcza, 36-072

woj. podkarpackie

Świlcza 703 a

Opis działalności

Urządzenia Piekarnicze Andrzej Barlik to firma rodzinna powstała w 1998 roku, która świadczy usługi serwisowe i wyposaża piekarnie, cukiernie oraz pizzerie w profesjonalne urządzenia i solidne akcesoria gastronomiczne od ponad 20 lat.

W ofercie znajdują się m.in. nowe i używane piece piekarnicze, palniki gazowe i olejowe oraz maszyny cukiernicze, które można zamówić z montażem i usługą pierwszego uruchomienia oraz wykonania pierwszego wypieku. Serwisanci dojeżdżają do firm w całej Polsce, zajmując się naprawami maszyn piekarniczych zarówno u klientów, jak i we własnym warsztacie.

Firma sprzedaje również oryginalne części producentów takich jak: Danfoss, Daub, Diosna, Dungs, Elco, Fortuna, Heuft, Ibis, Jumo, Kemper, Miwe, Riello, Wachtel, Winkler, W&P. Asortyment obejmuje także drobne akcesoria piekarnicze i cukiernicze.

Rozpoczęcie działalności

1998

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe