...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

ULMA Packaging Polska

Łajski, 05-119

woj. mazowieckie

ul. Sikorskiego 6B

Produkty i usługi

Florida - Pozioma Maszyna typu Flow-Pack Florida - Pozioma Maszyna typu Flow-Pack Atlanta	- Pozioma Maszyna Pakująca Atlanta - Pozioma Maszyna Pakująca VTI 200 pionowa maszyna pakująca VTI 200 pionowa maszyna pakująca

Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług (6)

Opis działalności

ULMA Packaging ponad 50 lat doświadczenia w produkcji maszyn pakujących. Historia firmy rozpoczęła się w 1961 roku. Początkowo Ulma Packaging produkowała maszyny pakujące na potrzeby lokalnych zakładów cukierniczych. Z biegiem lat firma rozwijała się zwiększając asortyment maszyn jak i grupę odbiorców urządzeń sprzedając maszyny początkowo na rynku hiszpańskim, a zbiegiem lat na całym świecie.

Ulma Packaging obecnie jest dużą międzynarodową firmą. Zatrudnia ponad 1000 pracowników na całym świecie. Reprezentowana jest przez 17 własnych przedstawicielstw oraz ponad 40 dystrybutorów. Maszyny pakujące produkowane są w 6 zakładach produkcyjnych. Nad ciągłym rozwojem technologicznym czuwają inżynierowie pracujący w 2 centrach technologiczno-rozwojowych. Ulma Packaging każdego roku wprowadza na rynek nowe modele maszyn pakujących, niejednokrotnie wyznaczając kierunki rozwoju. Rozszerzając naszą ofertę pracujemy nad automatyzacją procesów pakowania. Ulma, kupując szwajcarskiego producenta robotów przemysłowych, wprowadziła do swojej oferty automatyczny załadunek produktów.

Obecnie w Polsce pracuje klkaset maszyn pakujący z logo Ulma. Naszym odbiorcom proponujemy maszyny do pakowania: - w folię strech z ręcznym i z automatycznym podawaniem produktu. - maszyny rolowe (THERMOFORMING) do pakowania w folie miękkie TFS 200-300 oraz w folie miękkie lub twarde TFS 400-700 i SUPRA, OPTIMA. Jako jedyny producent maszyn pakujących oferujemy jako standard kompletną linię maszyn w wykonaniu łatwym do sanityzacji; - maszyny typu FLOW PACK z folią podawaną od góry lub a dołu- BALTIC, FM 305, ARTIC. - maszyny typu TRAYSELAER przeznaczone do pakowania produktów umieszczonych na tackach. Wydajność pakowania do 200 tacek na minutę. - maszyny do pionowego pakowania produktów z serii VTI i VTC.

Celem ULMA Packaging Polska na najbliższe lata jest dalsze budowanie zaufania klientów do rozwiązań proponowanych przez ULMA Packaging. Cel ten osiągniemy dzięki doskonale wyszkolonemu, profesjonalnemu zespołowi doradców handlowych oraz sprawnie działającemu serwisowi na terenie całego kraju, który bardzo szybko i skutecznie reaguje na każdy sygnał klienta.

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe