czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Centrum Polska Sp. z o.o.

Tuliszków, 62-740

woj. wielkopolskie

Ogorzelczyn 1A

Opis działalności

Istniejemy od 1990 roku. Zaopatrujemy kompleksowo zakłady produkcyjne i gastronomiczne. Posiadamy w sprzedaży wszelkiego typu sprzęt piekarniczy i cukierniczy, zarówno pochodzenia rodzimego jak i zagranicznego. Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem wielu renomowanych firm.

Prowadzimy działalność handlową i doskonale wiemy, że w tych trudnych czasach określone zasady, szacunek i lojalność nie dla wszystkich stanowią wartość.

Naszym celem jest pokazać jak olbrzymią wagę przykładamy do jakości naszej współpracy i przekazać Państwu, że tą drogą CENTRUM będzie podążało w przyszłości. Dzięki fachowej i młodej ale stabilnej załodze, z właściwym przygotowaniem zawodowym ciągle udoskonalamy naszą ofertę o nowości produktowe i technologiczne poprzez system szkoleń.

Po otrzymaniu sygnałów zainteresowania z Państwa strony, w możliwie szybkim czasie nasza firma wyśle przedstawicieli handlowych w celu przedstawienia oferty i podziękowania za Wasze zaufanie jakim nas obdarzyliście. Mamy nadzieję, że taka wizyta rozwieje wiele Państwa wątpliwości i będziemy mogli omówić sprawy handlowe.

Bardzo ważnym elementem naszej strategii jest ciągłe doskonalenie oferty oraz dostosowanie jej do zmieniających się potrzeb rynku i Państwa, poprzez kompleksową obsługę w zakresie doradztwa technologicznego, sprzedaży i serwisu.

Z CENTRUM wszędzie blisko. Potrafimy najlepiej połączyć wysoką jakość z rozsądną ceną. CENTRUM to możliwości, wiedza, jakość i doświadczenie.

Rozpoczęcie działalności

1990

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe