...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Centrum Polska Sp. z o.o.

Tuliszków, 62-740

woj. wielkopolskie

Ogorzelczyn 1A

Opis działalności

Istniejemy od 1990 roku. Zaopatrujemy kompleksowo zakłady produkcyjne i gastronomiczne. Posiadamy w sprzedaży wszelkiego typu sprzęt piekarniczy i cukierniczy, zarówno pochodzenia rodzimego jak i zagranicznego. Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem wielu renomowanych firm.

Prowadzimy działalność handlową i doskonale wiemy, że w tych trudnych czasach określone zasady, szacunek i lojalność nie dla wszystkich stanowią wartość.

Naszym celem jest pokazać jak olbrzymią wagę przykładamy do jakości naszej współpracy i przekazać Państwu, że tą drogą CENTRUM będzie podążało w przyszłości. Dzięki fachowej i młodej ale stabilnej załodze, z właściwym przygotowaniem zawodowym ciągle udoskonalamy naszą ofertę o nowości produktowe i technologiczne poprzez system szkoleń.

Po otrzymaniu sygnałów zainteresowania z Państwa strony, w możliwie szybkim czasie nasza firma wyśle przedstawicieli handlowych w celu przedstawienia oferty i podziękowania za Wasze zaufanie jakim nas obdarzyliście. Mamy nadzieję, że taka wizyta rozwieje wiele Państwa wątpliwości i będziemy mogli omówić sprawy handlowe.

Bardzo ważnym elementem naszej strategii jest ciągłe doskonalenie oferty oraz dostosowanie jej do zmieniających się potrzeb rynku i Państwa, poprzez kompleksową obsługę w zakresie doradztwa technologicznego, sprzedaży i serwisu.

Z CENTRUM wszędzie blisko. Potrafimy najlepiej połączyć wysoką jakość z rozsądną ceną. CENTRUM to możliwości, wiedza, jakość i doświadczenie.

Rozpoczęcie działalności

1990

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe