...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Cream Sp. z o.o.

Katowice, 40-706

woj. śląskie

ul. Kolejowa 17

Dystrybutor firm i marek

Koenig, Rondo, Comas, Leipurin, JAC, DIOSNA, Salva, Winterhalten

Opis działalności

Firma Cream od kilkunastu lat wyznacza trendy współczesnego piekarnictwa. Nasza oferta skierowana jest zarówno do dużych zakładów produkujących na skalę przemysłową, jak również do małych i średnich piekarni oraz cukierni. To u nas znajdziecie Państwo szeroki wybór maszyn, urządzeń i akcesoriów wielu znanych producentów. Nasza działalność to również dział gastronomii. Oferujemy maszyny do produkcji lodów, ekspresy do kawy, oraz aranżację i zabudowę punktów gastronomicznych.

Nasz w pełni profesjonalny, wyszkolony autoryzowany serwis zapewnia szybki montaż i uruchomienie sprzedawanych urządzeń oraz pełną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną na terenie całego kraju, a dzięki podziałowi na cztery zespoły pracujące w trybie 24-godzinnym jesteśmy do Państwa stałej dyspozycji. Dzięki firmie Cream mogą Państwo zawsze liczyć na szybką, fachową i kompetentną pomoc naszych technologów. Gdziekolwiek, kiedykolwiek!

Zaufało nam wielu. Warto sprawdzić dlaczego!

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe