...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Zespół Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich w Tarnowskich Górach

Tarnowskie Góry, 42-600

woj. śląskie

ul. Karola Miarki 17

Produkty i usługi

Barbara Jeziorska, Katarzyna Podzimska Barbara Jeziorska, Katarzyna Podzimska Podwodny świat Podwodny świat

Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług (2)

Opis działalności

Zespół Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich w Tarnowskich Górach to szkoła z 65-letnią tradycją. Dyrektorem szkoły jest pan Euzebiusz Nowakowski. Nasza szkoła oferuje szeroki zakres kierunków kształcenia młodych ludzi w fascynujących zawodach, które pozwalają w życiu odnieść sukces w kraju lub za granicą. Obecnie ponad 600 uczniów kształci się w niej na 10 różnych kierunkach. W Technikum nr 6 szkoła oferuje kształcenie na kierunkach: technik hotelarstwa, technik obsługi turystycznej, technik żywienia i usług gastronomicznych, kelner, technik kucharz, technik technologii żywności, technik organizacji usług gastronomicznych. Drugą szkołą wchodzącą w skład ZSGH jest Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 4, która kształci młodzież w zawodach: piekarz, cukiernik, kucharz. Podstawową bazą dydaktyczną szkoły stanowią trzy pracownie technologiczne, pracownia obsługi konsumenta, dwie pracownie komputerowe, szereg pracowni przedmiotowych i językowych, sala gimnastyczna, boisko szkolne, warsztaty szkolne, biblioteka, czytelnia multimedialna, gabinety pedagoga i pomocy przedmedycznej. Poza zajęciami teoretycznymi i praktycznymi nasi uczniowie odbywają szereg praktyk zawodowych. Ciekawe są praktyki zawodowe za granicą. Nasi uczniowie odbywają kilkumiesięczne praktyki zawodowe w Grecji i Niemczech. Szkoła stara się również brać udział w konkursach organizowanych przez organizacje Unii Europejskiej, umożliwiających odbywanie praktyk za granicą. W latach 2009-2011 zdobyliśmy dofinansowanie na realizację kilkutygodniowych praktyk w Belgii w ramach projektu „Leonardo da Vinci”. Szkoła organizuje również dla uczniów również praktyki w restauracjach, hotelach i zakładach gastronomicznych na terenie całej Polski (w tym przede wszystkim nad polskim morzem). Uczniowie szkoły zawodowej odbywają praktyki w lokalnych cukierniach i piekarniach. Nauczyciele naszej szkoły starają się o bardzo aktywne i częste zaangażowanie uczniów w konkursy, budząc uczucie zdrowej rywalizacji i ambicję w osiąganiu coraz to wyższych celów. Nasi uczniowie biorą udział w wielu konkursach, zarówno z przedmiotów ogólnokształcących, jak i w zawodach sportowych oraz w konkursach związanych z zawodami. W ubiegłym roku szkolnym uczennica szkoły zawodowej zajęła pierwsze miejsce w Ogólnopolskim Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik, natomiast uczennica z klasy technikum pierwsze miejsce w Olimpiadzie Młodych Barmanów. Tegorocznym sukcesem naszych uczniów jest udział w finałach prestiżowego konkursu kulinarnego „Zgotuj sobie sukces”, organizowanego przez Makro Cash &Carry.

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe