...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Zespół Szkół Gastronomicznych w Białymstoku

Białystok, 15-702

woj. podlaskie

ul. Knyszyńska 12

Produkty i usługi

Agnieszka Domań, Stefan Okuła Agnieszka Domań, Stefan Okuła Mamo, tato, wolę wodę! Mamo, tato, wolę wodę!

Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług (2)

Opis działalności

Zespół Szkół Gastronomicznych w Białymstoku przy ulicy Knyszyńskiej 12 posiada warsztaty szkolne, salę gimnastyczną, siłownię, boisko, dwie pracownie komputerowe z dostępem do internetu, bibliotekę i czytelnię, stołówkę szkolną i bufet. Szkoła uczy i przygotowuje młodzież do różnych zawodów. Uczniowie odnoszą sukcesy w olimipadach, turniejach i konkursach. Rozwijają swoje zainteresowania, uczestniczą w programach, projektach. Szkoła ma bogatą ofertę produkcyjno-usługową. W szkole zasadniczej o profilu cukiernik nauka trwa trzy lata. Zajęcia praktyczne odbywają się w Centrum Kształcenia Praktycznego: -w klasie pierwszej jeden dzien w tygodniu w wymiarze 5h. -w drugiej dwa dni w wymiarze łącznie 11h -w trzeciej dwa dni w wymiarze 15h. Produkcja jest przekazywana bezpośrednio do sprzedaży - ciasta, ciastka oraz torty okolicznościowe. Rokrocznie przeprowadzane są eleminacje do Wojewódzkiego Konkursu na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik. Zwycięzcy biorą udział w Ogólnopolskim Konkursie we Wrocławiu. Młodzież również bierze udział w turnieju Gastronomicznym gdzie prezentowane są i oceniane prace konkursowe. Konkurs z 2012 roku ogłoszony pod nazwą "Sport na wesoło" zgromadził dużą ilość uczestników. Wsród tej grupy młodzieży znaleźli się min. Agnieszka Domań i Stefan Okuła, którzy w tym roku szkolnym są uczniami III klasy ZSZ o profilu cukiernik.

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe