...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Grodzisku Wielkopolskim

Grodzisk Wielkopolski, 62-065

woj. wielkopolskie

ul. Żwirki i Wigury 2

Produkty i usługi

Strój ludowy Strój ludowy Eliza Kuczyk i Magdalena Krzyżanowska Eliza Kuczyk i Magdalena Krzyżanowska

Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług (2)

Opis działalności

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Grodzisku Wielkopolskim to szkoła, wychodząca naprzeciw oczekiwaniom uczniów. Jest to placówka bardzo praktyczna, kształcąca w zawodach, które dziś są poszukiwane na rynku pracy. Szkoła daje nie tylko duże możliwości rozwijania własnych umiejętności, pasji i zainteresowań, ale przede wszystkim otwiera przed swoimi absolwentami możliwości znalezienia pracy po szkole. Placówka przygotowuje z sukcesami młodzież do konkursów, olimpiad i turniejów branżowych. Wspiera rozwój uczniów, organizuje różnorodne konkursy, realizuje projekty unijne, prowadzi koła zainteresowań. Nauka w Zespole oznacza dla młodych ludzi szansę na usamodzielnienie się, na zdobycie zatrudnienia w firmach i zakładach, w których szybko mogą awansować dzięki zdobytej wiedzy i umiejętnościom. Absolwenci Zespołu Szkół zaistnieli na arenie międzynarodowej jak np. Maciej Pięta - Mistrz Cukierniczy z Pracowni Jana Kachlickiego z Grodziska Wielkopolskiego, reprezentujący Polskę na Mistrzostwach Świata Cukierników. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - to technikum o specjalnościach: technik żywienia i usług gastronomicznych, technik ekonomista, technik logistyk, technik technologii odzieży, technik informatyk, technik budownictwa, technik organizacji reklamy, technik mechanik, technik mechatronik i technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej oraz zasadnicza szkoła zawodowa przygotowująca do zawodów: tapicer, stolarz, ślusarz, monter elektronik, monter sieci instalacji i urządzeń sanitarnych, elektryk, wędliniarz, fryzjer, elektromechanik i elektromechanik pojazdów samochodowych, dekarz, cukiernik, cieśla, blacharz samochodowy, krawiec, lakiernik, mechanik – monter maszyn i urządzeń, mechanik pojazdów samochodowych, pracownik pomocniczy obsługi hotelowej i rolnik. W ZSP w Grodzisku Wlkp. kształci się obecnie ponad 1200 uczniów.

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe