czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

P.P.H.U. "DARPOL"

Kaczory, 64-810

woj. wielkopolskie

Jasna 2A

Produkty i usługi

Chleb bułgarski Chleb bułgarski

Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług (1)

Opis działalności

P.P.H.U. "DARPOL" jest polską firmą, która od 1997r. zajmuje się produkcją mieszanek przyprawowych i środków funkcjonalnych do przemysłu mięsnego. Podążając za ciągle zmieniającymi się trendami od roku 2014 Nasza oferta została poszerzona o branże piekarniczą.

Dokładamy wszelkich starań, aby zdobyć Państwa zaufanie szeroką gamą własnych wyrobów, które oparte są o wysokiej klasy surowce.

Idąc w stronę wymagań jakie stawia dziś Unia Europejska a także zdobyte doświadczenie na przestrzeni lat spowodowały, że nasza firma w 2011 roku wdrożyła Międzynarodowy Standard Żywności IFS.
Gotowi jesteśmy dostosować się do wymagań każdego klienta indywidualnie. Nasze regionalne zespoły technologiczne , przy wsparciu kompetentnej kadry Działu Obsługi Klienta działają na terenie całej Polski.

Dysponujemy własną niezawodną dystrybucją obejmującą swym zasięgiem terytorium naszego kraju. Poszczególne procedury systemu logistyki zostały dopracowane perfekcyjnie. Dzięki nim gwarantujemy krótkie terminy realizacji zamówień oraz kontroli asortymentu od początku produkcji aż do momentu dostawy do klienta. W ten sposób zapewniamy naszym klientom znaczną przewagę nad konkurencją. Nasi technolodzy pozostają do Państwa dyspozycji i są gotowi przeprowadzić wdrożenia technologiczne  dla Państwa i Państwa pracowników.

Rozpoczęcie działalności

1997

Osiągnięcia

W 2011 roku wdrożyła Międzynarodowy Standard Żywności IFS.

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe