czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Global Sp. z o.o.

Łódź, 91-088

woj. łódzkie

ul. Długosza 55

Produkty i usługi

Szkolenia cukiernicze, piekarnicze, dekoratorskie, sugarcrafting, lodziarskie, modelowanie czekolady Szkolenia cukiernicze, piekarnicze, dekoratorskie, sugarcrafting, lodziarskie, modelowanie czekolady

Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług (1)

Dystrybutor firm i marek

Modecor, Wilton, Dekora, Schneider, Braun, Rose Decor, Master Martini, Tescoma, Fackelmann, Foodcolours, Bakels, Dekorpol, PartyDeco, Godan, Prospona, Lesaffre, Komplet Polska, Credin, CSM, Libella, Alfatec

Opis działalności

Firma GLOBAL powstała w 1991r i od tego czasu nieprzerwanie zajmuje się zaopatrzeniem piekarni, cukierni, lodziarni oraz lokali gastronomicznych. Nasza oferta wciąż wzbogacana jest o nowe propozycje. Posiadamy spełniające najwyższe standardy magazyny, chłodnie i mroźnie. Dysponujemy własnymi, specjalistycznymi samochodami, którymi rozwozimy towar w promieniu 200km. Dzięki wieloletniej współpracy z wieloma producentami zapewniamy wysoką i stałą jakość oferowanych przez nas produktów. Dodatkowo współpracujemy z wieloma partnerami z Unii Europejskiej. Należymy do grupy zakupowej APC-Back Europ, co umacnia i stabilizuje naszą pozycję na polskim rynku i daje nam większe możliwości rozwoju. Zapewniamy profesjonalną obsługę handlową oraz techniczną i technologiczną. Zwyczajem stały się spotkania z naszymi klientami, na których technolodzy prezentują nowości i ciekawe propozycje piekarniczo – cukiernicze. Te spotkania służą również nawiązywaniu bliższych więzi z uczestnikami. Naszym celem jest rozwój, który pomoże naszym klientom w sprawniejszym funkcjonowaniu na rynku. Jesteśmy otwarci na nowe propozycje współpracy zarówno odbiorców jak i dostawców.

Firma posiada sklep online fabrykacukiernika.pl
tel. 606 569 029
e-mail: biuro@fabrykacukiernika.pl
odbiór własny: pn. - pt. 8.00 - 16.00

FABRYKACukiernika - zaopatrzenie cukierni, piekarni, lodziarni i gastronomii. W swojej ofercie posiadamy dekoracje, ozdoby, dodatki cukiernicze oraz drobny sprzęt piekarski. U nas mogą Państwo kupić wszytko czego potrzebują do ozdobienia tortu urodzinowego, ślubnego, komunijnego, na chrzest i wielu innych.

Posiadamy szeroką gamę barwników spożywczych, sprzęt do sugarcraftingu czyli artystycznego modelowania tortów i muffinek, folie i taśmy ozdobne oraz do czekolady (chocotransfery), opłatki waflowe z bajkami Disneya, formy strukturalne oraz do tworzenia koronek, patery i stojaki do eksponowania wypieków, kwiatki i inne dekoracje cukrowe i waflowe, foremki aluminiowe i inne formy do pieczenia, opakowania, papilotki i ozdobne torebki foliowe na słodycze, nadzienia, kremy, lukry i polewy, masy cukrowe i marcepanowe do obkładania torów, stabilizatory do śmietany, bajeczne świeczki urodzinowe, posypki czekoladowe, cukrowe i waflowe, podkłady i serwetki pod torty, atrapy styropianowe do eksponowania tortów piętrowych, noże piekarskie i cukiernicze, łopatki, wybieraki, rózgi i skrobki, tylki i worki cukiernicze.

Jako nieliczni promujemy zdrowy chleb CZYSTOZIARNISTY bez grama mąki i drożdży, w zestawie z foremką do samodzielnego wypieku.

W tym roku mamy dla Państwa specjalną promocję na drukarkę spożywczą firmy Modecor Decojet A4.
Proponujemy wsparcie technologiczne dla rzemieślników.
Co dwa tygodnie zapraszamy Państwa do korzystania z oferty promocyjnej na wybrane przez nas produkty.

W siedzibie naszej firmy Global w Łodzi organizujemy kursy cukiernicze oraz szkolenia z piekarstwa artystycznego. W roku 2015 oferujemy m. in. szkolenia z dekorowania tortów, które poprowadzi ambasadorka firmy Modecor p. Iga Sarzyńska

Współpracujemy z takimi firmami jak: Modecor, Wilton, Dekora, Schneider, Braun, Rose Decor, Master Martini, Tescoma, Fackelmann, Foodcolours, Bakels, Dekorpol, PartyDeco, Godan, Prospona, Lesaffre, Komplet Polska, Credin, CSM, Libella, Alfatec.

Rozpoczęcie działalności

1991

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe