...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania

 
rozwiń opcje

Kategorie produktów i usług

Produkty i Usługi

Chleb rustykalny z witaminą D

Rustykalny z witaminą D to 25% mieszanka piekarska do produkcji pieczywa mieszanego z dodatkiem witaminy D. Mieszanka piekarska polecana do wypieku pszenno-żytnich bułek oraz żytnio-pszennego chleba.

Potwierdzona w badaniach laboratoryjnych zawartość witaminy D w wyrobie gotowym to 100 IU/100 g, czyli aż 50% Referencyjnych Wartości Spożycia. Witamina D pomaga w prawidłowym wchłanianiu wapnia i fosforu, utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi, zdrowych kości, zębów, a także w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni i układu odpornościowego. Do tego odpowiednio dobrana formuła – zastosowanie mąki żytniej, słodu, zakwasu oraz ekstraktu drożdżowego – sprawiają, że pieczywo charakteryzuje niezwykle rustykalny wygląd, chrupiąca skórka oraz tradycyjny, słodowy smak i zapach.

To idealna propozycja dla wymagających konsumentów, poszukujących żywności funkcjonalnej, którzy oczekują od pieczywa dodatkowych walorów prozdrowotnych. Pieczywo Rustykalny z witaminą D charakteryzuje także wysoka zawartość manganu, który przyczynia się do prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. To także źródło błonnika pokarmowego oraz białka, które przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej i pomaga w jej utrzymaniu.

Produkt może być spożywany przez wegetarian.

Opatrzony jest znakiem „Clean Label” - podkreślającym prosty i naturalny skład pieczywa.

Ulotka konsumencka >

 

oferta
sprzedaż
producent
Lesaffre
sprzedawca
Lesaffre
stan
nowy
Kup teraz!

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe