czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Instytut Sadkiewicza Centrum Przyjaznego Kształcenia przy ZBPP sp. z o.o. w Bydgoszczy

Bydgoszcz, 85-744

woj. kujawsko-pomorskie

ul. Startowa 2

Produkty i usługi

Szkolenia piekarskie, labora­toryjne, kucharskie, barmańskie, kelnerskie, dietetyczne Szkolenia piekarskie, labora­toryjne, kucharskie, barmańskie, kelnerskie, dietetyczne

Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług (1)

Opis działalności

Instytut Sadkiewicza - Centrum Przyjaznego Kształcenia Zawodowego jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego oraz dokształcania i doskonalenia zawodowego działającą w formach pozaszkolnych zgodnie z ustawą o systemie oświaty.

Zaświadczenie o wpisie do ewidencji szkół nr 5/12 wydane przez Prezydenta Miasta Bydgoszczy.

Wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu pod numerem ewidencyjnym 2.04/00103/2009.

Instytut Sadkiewicza od 2009 roku organizuje warsztaty gotowania dla pasjonatów – tych małych i dużych, kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe oraz smakowite imprezy dla firm. Posiadamy sale konferencyjną, kameralną jadalnię, kompleksowo wyposażoną kuchnię, rozbieralnię, chłodnie oraz wędzarnie. U nas znajduje się Akademia Kuchni Myśliwskiej dr. Russaka i dr. Sadkiewicza.

Dbamy o to, żeby nasze dania były zrobione z produktów naturalnych oraz pochodziły od producentów okolicznych gospodarstw ekologicznych. Naszą misją jest zwiększenie zainteresowania producentów i konsumentów żywnością wysokiej jakości.
Korzystamy z najlepszych przypraw i ziół oraz produktów, które pochodzą tylko i wyłącznie ze sprawdzonych firm. Wszyscy nasi dostawcy posiadają atesty oraz certyfikaty.

Marka Sadkiewicz powstała przy Zakładzie Badawczym Przemysłu Piekarskiego w Bydgoszczy.

ZBPP od 45 lat specjalizuje się w opracowywaniu i produkowaniu urządzeń pomiarowo-kontrolnych przeznaczonych dla laboratoriów zbożowo-mącznych, piekarsko-ciastkarskich oraz placówek naukowo-badawczych. Podczas warsztatów korzystamy zarówno z wiedzy pracowników, jak i laboratoriów ZBPP.

W naszej firmie znajdują się siedziby dwóch prestiżowych stowarzyszeń:
ICC Polska- Stowarzyszenie inicjuje, prowadzi oraz wspiera działalność naukową
i naukowo-techniczną, edukacyjną i kulturalną w zakresie technologii i nauki
o zbożach oraz produktach zbożowych.
Euro-Toques Polska - Głównym celem Kucharskiej Wspólnoty Europejskiej jest promocja najlepszej żywności i jakości produktów regulowanych przez instytucje europejskie i krajowe.

Rozpoczęcie działalności

2009

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe