...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Pracownia Sztuka Czekolady

Legionowo, 05-120

woj. mazowieckie

ul. Husarska 9

Opis działalności

Sztuka Czekolady powstała z miłości do sztuki: kochamy dobre, naturalne smaki i sztukę ich łączenia, pragniemy dostrzegać piękno wokół siebie, a przede wszystkim wierzymy, że życie może być dziełem sztuki i zależy tylko od naszej kreatywności. Dlatego stworzyłyśmy czekolady i praliny jak dzieła sztuki – wykonane i malowane ręcznie, niepowtarzalne, przygotowane wg naszych autorskich receptur na bazie doskonałej francuskiej czekolady oraz wyłącznie naturalnych składników. Nasze produkty nie zawierają konserwantów ani sztucznych aromatów, dlatego mają niedługi termin przydatności do spożycia.

Każda tabliczka i pralina została zainspirowana miejscem, zjawiskiem lub wydarzeniem, które opowiadamy niezapomnianym smakiem zamkniętym w doskonałej czekoladzie.

Oferta Sztuki Czekolady stworzona została dla osób kochających czekoladę, które cenią przede wszystkim niezwykły smak, a także przywiązują duże znaczenie do wysokiej jakości żywności oraz zdrowego stylu życia. Nasze wyroby tworzymy i dekorujemy ręcznie, wykorzystując:
- najwyższej jakości produkty
- wyłącznie naturalne składniki
- własne oryginalne receptury.

Mamy nadzieję, że spotkanie ze Sztuką Czekolady sprawi, iż poczujesz siłę swoich marzeń, a szara rzeczywistość zmieni się w piękny obraz.

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe