...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

NetPOS Sp. z o.o.

Łódź, 92-208

woj. łódzkie

ul. Niciarniana 2/6

Filie

NetPOS Sp. z o.o. Oddział Południe

ul. Sikorskiego 16
40-282 Katowice
tel.: 32 307 27 12
e-mail: katowice@netpos.com.pl

Opis działalności

NetPOS jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem, które oferuje oraz wdraża nowoczesne i kompleksowe rozwiązania IT dla branży hotelowej, retail i HoReCa. Wyróżnia nas przede wszystkim wysoki poziom oferowanych usług oraz produktów, a także kadra specjalistów, która przez lata zdobywała doświadczenie w branżach IT, gastronomicznej, hotelowej czy retail. Stały rozwój oraz szkolenia pozwalają nam spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy najwyższej jakości sprzęt i oprogramowania, w tym również kompleksowe systemy POS, a także wsparcie w zakresie wyboru odpowiednich rozwiązań oraz ich kompleksowe wdrożenia.

Gwarantujemy najlepszą realizację usług oraz klasę produktów. Oferta NetPOS obejmuje: - Rozwiązania informatyczne skrojone na miarę potrzeb firm z sektora gastronomicznego, hotelowego oraz sieci sprzedaży. - Szeroki zakres usług analitycznych, szkoleniowych i wdrożeniowych. - Najwyższej jakości sprzęt i urządzenia fiskalne oraz systemy POS. - Serwis powdrożeniowy i stały nadzór nad wdrożonym oprogramowaniem. Współpracujemy jedynie z najlepszymi dostawcami technologii na rynku.

Naszymi partnerami są między innymi takie firmy jak: Foodsoft, Posnet Polska S.A., Frontier C/S Systems Sp. z.o.o., LBPro Sp. z.o.o. i Isee Poland. Oferta Oferta NetPOS to przede wszystkim systemy gastronomiczne, oprogramowanie dla restauracji i hoteli, a także systemy POS dla handlu.

 

OFERTA DLA GASTRONOMII

Profesjonalne oprogramowanie do restauracji zapewnia restauratorom pełen wgląd w działanie przedsiębiorstwa. Poczynając od zarządzania zaopatrzeniami, po przez pracę kuchni oraz sali, kończąc na uregulowaniu transakcji przez klienta. Specjalnie z myślą o kliencie i o potrzebach jego biznesu nasi specjaliści wybiorą najlepsze dostępne na rynku rozwiązania. W zależności od wymogów dobrany oraz wdrożony zostanie odpowiedni system gastronomiczny. Oprogramowanie usprawni obsługę klientów, algorytm dostaw czy receptur dań. Ponadto pozwala na lepszą kontrolę i rozliczanie z efektów pracy zespołu, wspomagając ich motywację do lepszej pracy.

Z nowoczesnymi systemami gastronomicznymi i oprogramowaniem dla restauracji oraz sieci restauracji możliwe jest m.in.: - Zarządzanie zaopatrzeniem, - Kontrola czasu pracy pracowników, - Poprawa komunikacji między salą a kuchnią, - Bieżące analizowanie sytuacji finansowej restauracji - Nadzorowanie receptur. Oprogramowanie, które znajduje się w ofercie NetPOS sprawdzi się w: - restauracjach oraz barach, - pizzeriach i mniejszych lokalach gastronomicznych.

 

OFERTA DLA PIEKARNI, CUKIERNI, LODZIARNI i KAWIARNI

Oferta NetPOS obejmuje również rozwiązania dla piekarni, cukierni, lodziarni i kawiarni. Dedykowane tym branżom systemy i oprogramowanie pozwalają skutecznie zarządzać produkcją oraz sprzedażą. Umożliwiają bieżącą kontrolę nad zamówieniami, planowanie dostaw i zarządzanie recepturami. Nasi pracownicy wybiorą najlepsze dostępne na rynku rozwiązania, które umożliwią sprawniejsze zarządzanie i poprawią komfort pracy. Systemy dedykowane pracy w piekarniach, cukierniach, lodziarniach i kawiarniach to również proste raportowanie oraz nadzór nad pracownikami. Nowoczesne oprogramowanie dla cukierni, piekarni, lodziarni i kawiarni umożliwia m.in.: - zarządzanie zamówieniami i produkcją, - szybkie przyjmowanie dostaw, - kontrolę receptur, - realizację zamówień specjalnych takich jak np. torty

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe