...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Netpos, materiał promocyjny

Piekarnia ze wsparciem oprogramowania

Ręce białe od mąki, piec, w którym rumieńców nabierają wypieki, a wszędzie unoszący się charakterystyczny zapach – tak „przeciętny” zjadacz chleba wyobraża sobie pracę piekarni. Jednak, prowadzenie i zarządzanie piekarnią, to ciężki kawałek chleba.

Na szczęście ze wsparciem oprogramowania dla piekarni i cukierni, zarządzanie tym biznesem jest znacznie ułatwione. Razem z firmą NetPOS podpowiadamy,  jak oprogramowanie dla piekarni może pomóc zapanować nad całą produkcją? Jakie funkcjonalności systemów sprawdzą się właśnie w piekarniach?

Nowe rozwiązania informatyczne, to podstawa w produkcji spożywczej, również w piekarniach, w których produkcja i dostawa jest znacznie utrudniona, przez to, że produkt musi docierać do klientów praktycznie zaraz po zejściu z „taśmy produkcyjnej”. Zapanowanie nad produkcją, dostawą i magazynem oraz sprzedażą jest w tym biznesie nie lada wyzwaniem. Programy informatyczne, które wspierają obsługę produkcji i proces sprzedaży są w tym biznesie już jednym z podstawowych narzędzi wspierających cały proces od produkcji do sprzedaży. – „Zarządzanie zamówieniami stałymi i specjalnymi, planowanie dostaw, projektowanie receptur, prowadzenie stanów magazynowych wyrobów i surowców, wsparcie dla rozliczania produkcji, to tylko niektóre z funkcjonalności oprogramowania dla piekarni, które w dużej mierze pomagają w zarządzaniu całą piekarnią. Warto podkreślić, że ilość modułów z dostępnymi rozwiązaniami, które można wdrożyć w danej firmie jest bardzo duża, stąd każdy może wybrać te, które pomogą w zarządzaniu właśnie jego piekarnią” – przekonuje Rafał Marek, Prezes firmy NetPOS zajmującej się sprzedażą i wdrażaniem nowoczesnego oprogramowania dla biznesu, w tym dla branży piekarniczo-cukierniczej.

 

Cenne funkcjonalność
Ilość dostępnych funkcjonalności, które posiada oprogramowanie dla piekarni jest ogromna. Wdrażając program można wybrać kilka niezbędnych i z czasem poszerzać o kolejne moduły, lub od razu wdrożyć większość niezbędnych do zarządzania codzienną pracą modułów. I tak np. dla  zarządzających piekarnią niezwykle wartościową funkcją jest precyzyjne definiowanie receptur, zarówno pieczywa, jak i wypieków cukierniczych. Dzięki temu, każdy pracownik, nawet nowo wdrożony do pracy, może sprawdzić, ile dokładnie poszczególnych składników potrzebuje z magazynu do wypieku konkretnych produktów. Inną, przydatną funkcjonalnością jest również sortowanie wypieków po różnego rodzaju składnikach, np. alergennych.
Piekarnie, które swoje wypieki oferują nie tylko osobom fizycznym, ale dostarczają je do restauracji czy pubów mogą skorzystać z  funkcjonalności, jaką jest możliwość składania na bieżąco przez sieć sprzedaży informacji o zapotrzebowaniu na produkty i wypieki.. Dzięki temu wiadomo, ile towaru piekarnia ma przygotować na kolejny dzień i tym samym można od razu zaplanować również produkcję oraz dostawy.

Oprogramowanie ułatwia sprzedaż
„Oprogramowanie wspiera również proces sprzedaży. Wszystkie produkty zgromadzone są w systemie i pracownicy nie muszą zapamiętywać wszystkich towarów z oferty i ich cen, a także dokładnego składu. Co więcej personel posiada dokładną informację o ilości produktów, jaka jest jeszcze w magazynie – dodaje Rafał Marek.
System generuje również szeroki wachlarz podpowiedzi dla pracowników, dzięki czemu wiedzą np. o aktualnych promocjach konkretnych produktów. Osoby zarządzające mają zaś możliwość centralnej zmiany np. cen na poszczególne produkty. Dzięki temu nie ma konieczności wprowadzania korekt w każdym sklepie z osobna. System sam podpowiada pracownikom dokonaną zmianę.

Bieżące wydanie czasopisma

Jaki krem do przekładania, a jaki do tynkowania tortu? Od czego zacząć wegańską rewolucję w cukierni? Co to jest crookie? I czym się różnią świderki Ice Dream Team?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji