...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

KORZENIEWSCY Formy Wózki piekarnicze

Stanisławów, 05-304

woj. mazowieckie

Ładzyń, ul. Akacjowa 16

Produkty i usługi

Zestawy form wypiekowych ze stali kwasoodpornej - producent Zestawy form wypiekowych ze stali kwasoodpornej - producent Formy i zestawy form wypiekowych ze stali kwasoodpornej Formy i zestawy form wypiekowych ze stali kwasoodpornej Wózki do pieców piekarniczych termo-olejowych i obrotowych Wózki do pieców piekarniczych termo-olejowych i obrotowych

Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług (5)

Opis działalności

Pieczywo dla polskiej rodziny jest bardzo ważne. Zmieniają się trendy, ale chleb, ciasta i bułki ciągle są ważną częścią diety Polaków i Europejczyków.

Nasza firma powstała w 1999 roku z połączenia pasji tworzenia, zdobytej wiedzy i zainteresowania obróbką metali. Do czasu kiedy przepisy nie zabroniły stosowania aluminium do przygotowywania potraw o charakterze kwaśnym nasza produkcja opierała się głównie na wytwarzaniu z tego materiału.

Produkcję ze stali kwasoodpornej rozpoczęliśmy nieco później, przypadkowo po rozmowie z zaprzyjaźnionym piekarzem, który narzekał na brak możliwości kupienia na polskim rynku dobrej jakości form wypiekowych i wózków piekarniczych. Oceniliśmy, że nasza wiedza i zainteresowanie  mogą być pomysłem na przyszłość i dalszy rozwój biznesu. I tak wszystko się zaczęło.

Obecnie produkujemy przede wszystkim formy ze stali kwasoodpornej, bo promujemy zdrowe i bezpieczne rozwiązania dla piekarzy. Stosując stal kwasoodporną można wypiekać każde pieczywo pszenne, ale przede wszystkim żytnie i razowe co w przypadku aluminium czy stali powlekanej aluminium (AluSteel) nie jest możliwe. Formy i zestawy form wypiekowych z AluSteel tak samo jak formy z aluminium, są niedopuszczone do kontaktu z żywnością o charakterze mocno kwaśnym o pH<4,5 a co za tym idzie nie mogą być używane do wypieku każdego rodzaju chleba.

Inwestycja w zakup form wypiekowych ze stali kwasoodpornej jest bezpieczna i gwarantuje wysoką jakość wypieku chleba razowego i żytniego, odporność na zniszczenie oraz łatwość  czyszczenia przez długie lata.

Od blisko 20 lat stawiamy na wysoką jakość i specjalizację produkcyjną co przyniosło nam zamówienia na wyroby od najlepszych polskich piekarni. Z czasem docenili nas również zagraniczni Klienci. Jesteśmy z tego bardzo dumni, że Klienci wracają do nas z nowymi zamówieniami i ciągle jesteśmy dla nich pierwszym wyborem.

Poznaj nas, doradzimy i wykonamy spersonalizowany produkt dla twojej piekarni.
Zapraszamy do współpracy piekarnie, dla których jakość, dokładność i trwałość produktów do pracy produkcyjnej jest priorytetem.

Monika i Tomasz Korzeniewscy

Osiągnięcia

Dokładamy wszelkich starań, aby zdobyć Państwa zaufanie produktami najwyższej jakości, zawsze potwierdzone aktualnymi atestami do kontaktu z żywnością. Otrzymując atest macie Państwo jasną informację jak należy stosować dany produkt, żeby nie narazić swoich konsumentów na utratę zdrowia i zapewnić sobie bezpieczeństwo w codziennym użytkowaniu produktów.

Najlepszym świadectwem naszych osiągnięć są stali Klienci oraz liczne referencje i listy polecające.

„Firma KORZENIEWSCY na rynku wyróżnia się najlepszymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi oraz dużą elastycznością”
„Produkty dostarczane przez firmę KORZENIEWSCY są na najwyższym poziomie.”
„Z firmą KORZENIEWSCY współpracujemy od lat. Jest to partner niezawodny, solidny i otwarty na wszelkie innowacje.”
„Firma wspierała nas radą i elastycznością w podejściu do naszych potrzeb i oczekiwań, a w dużej mierze przyczyniła się do zadowolenia naszych Klientów.”

Nasze produkty wytwarzane są wyłącznie ze sprawdzonych materiałów z aktualnymi atestami.

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe