...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Ai Solution Sp. z o.o.

Gdynia, 81-451

woj. pomorskie

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny, Aleja Zwycięstwa 96/98

Opis działalności

Firma Ai Solution jest obecna na europejskim rynku producentów pieczywa, ciast i lodów od kilku lat. Dotychczas pomogliśmy ponad 120 klientom uporać się z najczęściej występującymi problemami branży piekarniczo-cukierniczej. A tych nie brakuje, począwszy od braku doświadczonych pracowników, poprzez niską powtarzalności produkcji, niestabilną jakość, braki w surowcach (wynikające z nietrzymania się receptury), po nieznajomość rentowności własnych produktów oraz problemy z płynnością finansową. 

Odpowiedzią na wszystkie te bolączki jest RECEPTOR 2.0. Eliminuje on braki w magazynie surowców, gwarantuje powtarzalność produkcji na odpowiednim poziomie jakości, zapobiega wystąpieniu błędów pracownika, z co najważniejsze monitoruje realizację receptury i przebieg samego procesu wytwórczego, nie pozwalając na odstępstwa.

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe