...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Ai Solution, materiał promocyjny

Inwentaryzacja 2.0

Zbliża się okres inwentaryzacji, która często jest czasochłonna i bywa obarczona błędami. Czy możliwe jest jej wykonanie w sposób łatwy, szybki, wygodny i bezbłędny?

Tak! System Receptor 2.0 umożliwia przeprowadzenie inwentaryzacji w bardzo szybki sposób za pomocą prze­mysłowych komputerów mobilnych, posiadających wbu­dowany czytnik laserowy lub za pomocą zwykłego smartfona, który wykorzystuje aparat do szybkiego skanowania kodów kreskowych.Jak już pisaliśmy, Receptor 2.0 umożliwia kontrolę przyjęcia surowca na magazyn – każdy produkt/surowiec uzyskuje unikalny numer par­tii, drukowany na etykiecie w postaci kodu kreskowego. Rozwiązanie to upraszcza inwentaryzację i skraca jej czas, ponieważ spis z natury polega na zeskanowaniu kodu kreskowego z etykiety surowca na wybranym magazynie i wpisaniu informacji o jego zliczonej lub zważonej ilości.

 

Jeśli natrafimy na surowiec z takiej samej partii, system automatycznie sumuje te pozycje, czyli wszystko, co musimy zrobić, to zeskano­wać, wpisać ilość lub wagę i gotowe.


Po zakończeniu przyjęcia w systemie tworzy się dokument inwentaryzacji, który zawiera spis z natury przeprowadzony fizycznie w magazynie. Taki dokument mo­ żemy następnie edytować lub zatwierdzić, co uaktualni stany magazynowe. Zatwierdzony możemy wydrukować i mamy gotowy dokument inwentaryzacji wraz z protokołem różnic gotowy do podpisania.

System Receptor 2.0 po­zwala zrobić inwentaryza­cję w nowoczesny sposób, oszczędzając czas, który musimy poświęcić na tradycyjne przeprowadzenie spisu i przetworzenie go do postaci dokumentu.
System Receptor 2.0umożliwia bieżące kontrolowanie stanów magazynowych i wy­konywanie wyrywkowych kontroli wszystkich surowców w magazynie. 


Zgłoś się po bezpłatną konsultację
i pozwól nam rozwinąć Twoją piekarnię

Tel. 585 008 222

info@ai-solution.pl
www.ai-solution.pl


Bieżące wydanie czasopisma

Czym wyróżnia się marcepan królewiecki? Czy rzemieślnicza piekarnia to najpewniejszy biznes? Dla kogo mleko A2? Jak powstają zefirki?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji