...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

CSM Polska Sp. z o. o.

Warszawa, 02-255

woj. mazowieckie

ul. Krakowiaków 103

Produkty i usługi

Chleb orkiszowy Św. Hildegardy Chleb orkiszowy Św. Hildegardy Pralin Croquant Pralin Croquant Berliner 10% Berliner 10%

Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług (20)

Filie

dystrybucja: http://www.csmpolska.pl/dystrybucja.html
kontakt: http://www.csmpolska.pl/kontakt.html

Opis działalności

CSM Polska Sp. z o.o. zajmuje się produkcją i dystrybucją dodatków piekarskich i cukierniczych . Najważniejszym celem jest zapewnienie wysokiej jakości i bezpieczeństwa zdrowotnego wytwarzanych produktów ku zadowoleniu klientów i satysfakcji pracowników ku zadowoleniu klientów i satysfakcji pracowników . Dla realizacji tego celu opracowano i wdrożono system jakości, według PN-EN ISO 9001:2001 i bezpieczeństwa zdrowotnego opartego na analizie zagrożeń i krytycznych punktów kontroli HACCP. System HACCP funkcjonuje zgodnie z 7 zasadami HACCP podanymi przez Codex Alimentarius co udokumentowano w Księdze Jakości i HACCP. Produkcję i dystrybucję prowadzimy przestrzegając zasad Dobrej Praktyki Higienicznej i Produkcyjnej, oraz w myśl przepisów prawa polskiego. Wszyscy jesteśmy zaangażowani w sprawę wytwarzania i dystrybucji produktów zaspakajających potrzeby klientów , tak jak i w dalszym rozwój współpracy z klientami i dostawcami. Naszym dążeniem jest stałe wychodzenie naprzeciw wymaganiom klientów i przewidywanie ich przyszłych oczekiwań. Pracownicy znają Politykę Jakości i HACCP ustanowioną przez Najwyższe Kierownictwo i w pełni się z nią identyfikują. Poprzez szkolenia podnoszą swoje kwalifikacje w zakresie bezpiecznej Produkcji i dystrybucji oraz doskonalenia skuteczności wdrożonego systemu zarządzania Jakością i HACCP Dla zapewnienia ciągłego rozwoju naszej firmy realizujemy następujące cele strategiczne · Zwiększamy efektywność ekonomiczną firmy · Poszerzamy rynki zbytu i krąg odbiorców · Podnosimy świadomość i kwalifikacje pracowników · Współpracujemy z kwalifikowanymi dostawcami · Doskonalimy Zintegrowany System Zarządzania Jakością i HACCP zgodnie z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001-2001 i wytycznymi Codex Alimentarius Naszą nadrzędną dewizą jest stale podnosić satysfakcję klientów poprzez dostarczanie szerszej gamy wysokiej jakości produktów przy jednoczesnym szybkim i zyskownym rozwoju firmy.

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe