...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Bunge Polska Sp. z o.o.

Kruszwica, 88-150

woj. kujawsko-pomorskie

ul. Niepodległości 42

Produkty i usługi

TYTAN frytura stała TYTAN frytura stała MAESTRO SOL MAESTRO SOL Kruszwica Backstabil Kruszwica Backstabil

Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług (21)

Opis działalności

Bunge Sp. z o.o. jest największym w Polsce i jednym z największych w Europie Środkowej, przetwórcą nasion oleistych i producentem tłuszczów roślinnych. Działając w sektorze spożywczym, spółka specjalizuje się w produkcji i sprzedaży olejów i margaryn. Jest właścicielem wiodących na rynku marek konsumenckich, m.in.: Kujawski, Oliwier, Smakowita, Optima, Słynne MR oraz marek produktów profesjonalnych pod marką Kruszwica.

Na rynku profesjonalnym Bunge Polska jest zaangażowanym partnerem, który oferuje wyspecjalizowane produkty dla rzemieślników branży cukierniczej, piekarskiej, rynku gastronomicznego i dużego przemysłu. Kreuje rynek tworząc coraz lepsze rozwiązania i aktywnie współuczestnicząc w rozwoju swoich klientów. Działalność Bunge oparta jest na zintegrowanym modelu operacyjnym, który obejmuje wszystkie ogniwa procesu przetwórstwa roślin oleistych – od pozyskania surowca, przez jego przetworzenie, po konfekcjonowanie i dystrybucję wyrobów do klienta finalnego. Model ten pozwala utrzymać pełną kontrolę nad wysoką jakością surowców wykorzystywanych do produkcji oraz najwyższą jakością gotowych produktów. Jakość marki Kruszwica to rzetelność, pewność i niezawodność.

Kontakt >

 

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe