...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Asprod zasilany Zieloną Energią

Asprod ucina swój ślad węglowy! Zakład produkcyjny wraz z powierzchnią administracyjną oraz przyzakładowym sklepem firmowym zlokalizowane w Szczecinie-Dąbiu, zasilane są wyłącznie energią elektryczną pozyskiwaną w 100% ze źródeł odnawialnych, takich jak: słońce, wiatr, pływy czy biomasa.

Co to oznacza w praktyce? Wykorzystanie energii elektrycznej ze źródeł odnawialnych, czyli pozyskiwanie jej przy wykorzystaniu naturalnych zasobów środowiska oraz takich, które regenerują się w stosunkowo krótkim czasie, niesie za sobą wiele korzyści dla środowiska naturalnego. Zielona energia emituje niewielką ilość gazów cieplarnianych oraz zanieczyszczeń do powietrza, którym przecież wszyscy oddychamy.

 


- Podczas pozyskiwania energii ze źródeł konwencjonalnych uwalniane są do atmosfery ogromne ilości szkodliwych substancji, które nie tylko wpływają negatywnie na środowisko, ale również na zdrowie nas wszystkich. Asprod jako przedsiębiorstwo odpowiedzialne społecznie, od lat w swej działalności podejmuje kroki, mające służyć ochronie naszego środowiska naturalnego. Przejście na energię elektryczną w 100% pozyskiwaną ze źródeł odnawialnych to dla nas duży krok naprzód, krok do którego przygotowywaliśmy się od dawna, i z którego jesteśmy niezwykle dumni – mówi Iwona Przystupa Kierownik Marketingu Asprod.


O Asprod S. A:
Piekarnia-Cukiernia Asprod powstała w 1991 r. w Kliniskach Wielkich i od niemal trzydziestu lat z sukcesami działa w branży piekarniczo-cukierniczej. Asprod jest laureatem wielu nagród i wyróżnień, w tym m. in. certyfikatów Poznaj Dobrą Żywność przyznawanych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz tytułu Piekarza Roku 2015. Asprod posiada sklepy firmowe na terenie województwa zachodniopomorskiego, lubuskiego i wielkopolskiego. Produkty firmy są również dostępne w dobrych sklepach spożywczych oraz na platformie sprzedażowej www.sklep.asprod.com.pl.

 

Bieżące wydanie czasopisma

Sernik idealny, czyli jaki? Jaką rolę jajko odgrywa w wypiekach? Wiosenne kwiaty z cukru krok po kroku. Historia piekarni Versailles. A na naszej okładce Branżowa Osobowość Roku - Agnieszka Krenc. Zapraszamy do lektury...

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  Piece Hoba do Jackowski

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji