...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK, materiał promocyjny

Bożena Sikoń jurorem programu „Polski turniej wypieków”

Bożena Sikoń, szef Pracowni Cukierniczej tortownia.pl, uznana mistrzyni cukiernictwa, została zaproszona do nagrywanego właśnie programu "Polski turniej wypieków". Jest to nowa propozycja telewizji Discovery, której emisję w kanale TLC przewidziano już na październik.

Program jest polską wersją brytyjskiego hitu "The Great British Bake Off" emitowanego na wyspach przez BBC2. Podczas 7 kolejnych odcinków uczestnicy – amatorzy cukiernictwa – rywalizują ze sobą, samodzielnie przygotowując ciasta i desery. Znajdą się wśród nich m.in. torty, serniki oraz mazurki. Aby wzbogacić formułę programu i przybliżyć widzom nasze regionalne słodkości, każdy odcinek odbywa się w innej części Polski, a zdjęcia powstają w plenerze, w specjalnie przygotowanych namiotach.

Prowadzącymi program są popularni Marta Grycan oraz Piotr Gąsowski. Wypieki uczestników są poddawane wnikliwej ocenie jury w osobach Bożeny Sikoń i Tomasza Dekera. W finałowym odcinku, do którego dotrze najlepsza trójka, wyłoniony zostanie Polski Mistrz Wypieków.

Bożena Sikoń i Tomasz Deker w roli jurorów. W programie "Polski turniej wypieków" będą oceniać cukierników amatorów

 Zdaniem Bożeny Sikoń, znanej już widzom m.in. z autorskiego programu „Łakocie Bożeny Sikoń”, telewizyjny konkurs ma duże szanse, by stać się hitem nie tylko wśród pasjonatów wypieków. Mistrzyni cukiernictwa przyznaje, że bardzo cieszy ją obserwowanie postępów uczestników, ich kreatywności i zaangażowania. – Mając na co dzień do czynienia z profesjonalistami w dziedzinie cukiernictwa, z zainteresowaniem obserwuję, jaki poziom prezentują uczestnicy, którzy nie posiadają przecież wykształcenia w tym kierunku, a ich wiedza wypracowana jest jedynie pasją – dodaje Bożena Sikoń.

 

źródło: tortownia.pl
zdjęcia: Endemol, producent programu "Polski turniej wypieków"

Bieżące wydanie czasopisma

Rozwijać się mimo lockdownu. Bohaterskie kawiarnie otwarte w lockdownie... Lutowy Mistrz Branży

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>
  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji