...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja PS

Złoty Paragon po raz kolejny dla Wedla

Marka Wedel triumfowała w tym roku podczas gali „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich 2014”, wieńczącej konkurs, którego celem jest wyłonienie najlepszych polskich produktów. To już kolejna edycja plebiscytu, w którym biorą udział wedlowskie słodycze.

Tym razem kupcy docenili przede wszystkim kultowe Ptasie Mleczko® Waniliowe oraz baton Pawełek o smaku toffi.

Wedel stara się sprostać wymaganiom swoich konsumentów, przygotowując dla nich produkty kryjące w sobie intensywność czekolady, która otwiera na nowe doznania i pozwala na nowo odkrywać codzienne przyjemności. W tym roku po raz kolejny Polacy dali wyraz uznaniu dla słodyczy Wedla, oddając na nie swój głos w jednym z najbardziej prestiżowych konkursów branżowych o nazwie Złoty Paragon. Wygrana w plebiscycie jest dowodem na to, że marka Wedel od lat jest bliska sercom tysięcy Polaków, dostarczając im nieustannie produktów najwyższej jakości, które są doceniane również przez ekspertów z branży spożywczej.

„To dla nas ogromny zaszczyt móc kolejny raz odbierać tak ważną nagrodę, jaką jest Złoty Paragon. Cieszy nas zaufanie, jakim obdarzyli nas kupcy oraz polscy konsumenci i czujemy się zobowiązani, aby dalej tworzyć produkty, takie jak te, które w tym roku podbiły serca czytelników magazynu HURT&DETAL tj. Ptasie Mleczko® Waniliowe oraz Pawełek o smaku toffi” – powiedziała Magdalena Kołodziejska, rzecznik prasowy LOTTE Wedel.

Magdalena Kołodziejska, Rzecznik Prasowy LOTTE Wedel podczas uroczystej gali wręczenia „Złotych Paragonów” w warszawskim Teatrze Kamienica


„Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich” jest przyznawana przez czytelników miesięcznika HURT & DETAL – ogólnopolskiego pisma branży FMCG. Czytelnicy magazynu głosują na produkty i usługi, które w sposób szczególny wpłynęły w poprzednim roku na rozwój handlu detalicznego w Polsce i wyróżniały się największą konkurencyjnością na rynku. Czwarta edycja konkursu spotkała się z dużym zainteresowaniem wśród uczestników. Do rywalizacji o „Złote Paragony” stanęło ponad 370 produktów i usług  w 52 kategoriach.Marka Wedel została doceniona w dwóch kategoriach, otrzymując wyróżnienia dla batona Pawełek Toffi w kategorii „Przekąski słodkie” oraz pierwsze miejsce i Złoty Paragon dla pianek Ptasie Mleczko® Waniliowe w kategorii „Produkty czekoladowe paczkowane”.

Bieżące wydanie czasopisma

Czekolada, bajgle i cruffiny - w najnowszym wydaniu wgryzamy się w tematy, które mocno kojarzą się w jesienią i powrotem do szkoły. Oprócz tego częstujemy też nowinkami, takimi jak mąka z owadów. Szukamy makaronikowych inspiracji.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać
  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>


  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji