dodano , Redakcja AU

Gastro fajer, czyli jedzenie i muzyka w sercu Katowic

Osiem weekendów pełnych apetycznego jedzenia, rzemieślniczych trunków, dobrej rozrywki i kultury. Tak zapowiada się koncept pod nazwą Gastro Fajer. Start 5 lipca w sercu Śląska - na tarasach katowickiego Spodka.

Zapowiada się apetyczne fajerowanie. Fajer, czyli po śląsku - imprezowanie z jedzeniem w tle. Albo raczej w roli głównej. Śląsk słynie z uginających się pod ciężarem jedzenia stołów. I tego przede wszystkim nie zabraknie na Gastro Fajerze, czyli nowej inicjatywie, która startuje już 5 lipca. Przez 8 kolejnych weekendów na tarasach katowickiego Spodka uczestnicy będą mogli skosztować street foodu, rzemieślniczych napoji alkoholowych, a także skorzystać z oferty rozrywkowej i kulturalnej. Fajer to także koncertowe czwartki, muzyka na żywo, parkiet w szachownicę, występy DJów, mini targi, kino letnie i wiele innych atrakcji.

 

 

Od czwartku wieczora do niedzieli do późnych godzin nocnych do dyspozycji będzie co najmniej 15 stoisk  gastronomicznych, które pozwolą spróbować wyśmienitych dań z różnych stron świata w interpretacji food to go, czyli wersji ulicznej. Organizatorzy stawiają na jakość. Chcesz ją pokazać? Zgłoś się jako wystawca >>> wystawcy@gastrofajer.pl

 


Chcesz przekonać się, że na Śląsku serwuje się najlepszy street food? Koniecznie odwiedź Katowice już 5 lipca!

Więcej informacji >>> KLIK! 

Gastro Fajer

Kiedy? Każdy kolejny weekend lipca i sierpnia, otwarcie  5.07.2018

Gdzie? Spodek, Aleja Korfantego 35, 40-005 

 

Bieżące wydanie czasopisma

W nowym Panie nadają tonu. Monika Walecka odczarowuje stereotyp piekarza, Madame Caramel przewodzi po kulinarnych zakątkach Paryża, a sensorka Renata Januszewska odkrywa smakowe niuanse w czekoladzie. Pań nie brakuje w nowym dziale Rzemiosło Przyszłości, jednak mamy też zacne grono Panów. Sprawdź, kto i co się za tym kryje.

Zobacz więcej
Bieżący numer

Polecamy przeczytać

Przejrzyj online Katalog reklam lub ściągnij na dysk (aktualny) PDF >>

Mistrz Branży

Maszyny i urządzenia do produkcji