...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja PS

Pierwsza kawiarnia Anny Lewandowskiej już otwarta

Pierwszy punkt Healthy Store by Ann powstał w warszawskim Royal Wilanów 16. listopada. Plany są dalekosiężne - to nowy kierunek rozwoju marki Anny Lewandowskiej i docelowo ma powstać ogólnopolska sieć kawiarni.

W kawiarni połączonej ze sklepem można znaleźć nie tylko znane już konsumentom słodkości Foods by Ann (np. słynne kulki mocy), ale także m.in. wyciskane soki, smoothies, superfood bolws, zdrowe wypieki (bezglutenowe czy bezcukrowe), desery, przekąski, różne rodzaje owsianek, kawy i herbaty (wśród nich jest też mocno energetyzująca kawa kuloodporna - ulubiona kawa Anny Lewandowskiej). Wnętrze kawiarni jest nowoczesne, utrzymane w stylistyce znanej już z opakowań Foods by Ann.
Anna Lewandowska stworzyła już m.in. markę żywnościową Foods by Ann, blog parentingowy, centrum sportu i dietetyki; znana jest przede wszystkim ze swoich planów dietetycznych i treningowych.

 

zdjęcie: http://www.facebook.com/healthyplanbyann

 

 

 

 

Bieżące wydanie czasopisma

Przekonaj się, jak przekuć porażkę w sukces według Josefa Zottera, producenta ekstrawaganckiej czekolady kraftowej. Uruchom kreatywność w czasach pandemii i odpowiadaj na potrzeby konsumentów.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Przejrzyj okrojony numer (Katalog reklam) online lub pobierz PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji