...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Więcej dobra w Polsce

Najmniejsza kawiarnia w Polsce otwiera kolejne lokale, m.in. w Krakowie i Łodzi. W ciągu roku ma powstać aż 100 punktów Dobro&Dobro w Europie.

Kariera sieci kawiarni Dobro&Dobro zaczęła się od małego sukcesu. Konkretnie, sukcesu mierzącego 6 m2. Tyle wynosiła powierzchnia pierwszego lokalu, którego drzwi dla gości zostały otwarte 2016 w Warszawie. I to właśnie dzięki temu metrażowi kawiarnia została wpisana do oficjalnej Księgo Rekordów Polski jako najmniejsza kawiarnia w kraju. Ale nie tylko tym zaskarbiła sobie sympatię klientów oraz sławę miejsca kultowego. 

 


Dobro&Dobro to przede wszystkim świeżo parzona kawa najlepszego gatunku. Oprócz tych klasycznych, można tu nabyć też inne ciekawe propozycje, jak np. kawa firmowa z imbirem, cytryną i miodem albo kawa po warszawsku z cynamonem i cukrem waniliowym, a nawet  kawa z sokiem pomarańczowym lub chałwą. Czekając na zamówienie, goście mogą cieszyć oko mini galerią ekspresjonizmu abstrakcyjnego, nabyć przedmiot hand-made lub… wysłać pocztówkę (!). Do kawy zaś skosztować ukraińskich przekąsek i słodkości - dostępne są domowe dżemiki, słonecznikowa chałwa, zefir oraz firmowe ciasteczka. Ukraińskich, bo właśnie stamtąd pochodzą właściciele kawiarni - Inna Yarova i Oleg Yarovyi. 

 Przedsiębiorcza para postawiła na franczyzę i tym sposobem najmniejsza kawiarnia wystartowała w tym roku z ambitnym planem. W ciągu roku planowo ma pojawić się w Europie aż 100 lokali Dobro&Dobro. W Polsce sieć już działa w Lublinie i Wrocławiu, a także wkrótce w Łodzi, Krakowie, Gdańsku, Kaliszu i innych lokalizacjach. 

 


Poza tym małżeństwo intensywnie pracuje nad założeniem własnej palarni oraz produkcją artykułów własnej marki. Rozpatrują również inwestycję za oceanem. Prawdopodobnie, „Dobro&Dobro” może zostać pierwszą polską siecią kawiarni, która pojawi się w Stanach Zjednoczonych.  

 


Zdjęcia: Dobro&Dobro Facebook

Bieżące wydanie czasopisma

Wakacyjny Mistrz Branży - uczciwy chleb, zioła i czekolada w lodach, kwiaty w ciastkach i wiele innych inspiracji.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji