...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK

Wyjazd na SIGEP – dla potencjalnych kupców

Prowadzisz biznes w branży lodziarskiej, cukierniczej, piekarskiej czy kawowej? Szukasz najlepszych produktów, nowych dostawców, partnerów biznesowych z całego świata? Znajdź ich wśród wystawców kolejnej edycji targów SIGEP. Zapraszamy do wyjątkowego wyjazdu biznesowego do Rimini w styczniu 2019 r.

Międzynarodowe targi żywności i napojów SIGEP obędą się już po raz 40. w Rimini, we Włoszech, w styczniu 2019 r. To najważniejsza na świecie impreza wystawiennicza dla rzemiosła lodziarskiego i jedna z najważniejszych w Europie dla branży cukierniczej i kawowej. Targi gromadzą tysiące przedstawicieli firm z całego świata związanych z branżami lodziarską, cukierniczą, kawową, czekoladową i piekarską.

Wystawcy zaprezentują: surowce, półprodukty, sprzęt i wyposażenie zaplecza, sklepów i kawiarni, aranżacje wnętrz, akcesoria do prezentacji, dekoracje, opakowania, transport, systemy kasowe, oprogramowanie oraz ubrania robocze, prasę i wydawnictwa fachowe.

Co roku impreza jest doskonałą okazją do śledzenia zmian i nowości również w branżach pokrewnych: piekarstwie, produkcji czekolady, pizzy i makaronów.

Poszukujemy w Polsce potencjalnych kupców, chcących poznać nowych partnerów – producentów wśród tegorocznych wystawców. Oferujemy:
- zakwaterowanie przez 3 noce (ze śniadaniem), 
- tłumacza
 podczas zaplanowanych spotkań z wystawcami, 
- transport z lotniska
 do hotelu i na tereny targowe, 
- lunch
 podczas targów
- oraz darmowe wejściówki.

W przypadku zainteresowania poznaniem szczegółów lub odwiedzeniem targów zapraszam do kontaktu.

Marzena Sadowska
Reprezentant Targów SIGEP
Tel. +48 791 219 207

targi@mgjconsult.pl
http://en.sigep.it

Bieżące wydanie czasopisma

W najnowszym wydaniu stawiamy na B-Concept Jordiego Bordasa oraz stare koncepty na zero waste w nowoczesnej piekarni i cukierni. Odkrywamy siłę social mediów z Szymonem Czerwińskim, a także szukamy najlepszych blach i form...

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Przejrzyj okrojony numer (Katalog reklam) online lub pobierz PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji