...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Z sercem robione ciasteczka na jubileuszowym torcie V Festiwalu Truskawek Kaszubskich

Jubileuszowa edycja Festiwalu Truskawek Kaszubskich nie mogła obejść się bez tortu! Ten ważył kilkadziesiąt kilogramów, a oprócz truskawek znalazły się na nim ręcznie lukrowane pierniki z motywem tego owocu.

Jeśli święto to i tort! V edycja Festiwlau Truskawek Kaszubskich w Chmielnie nie mogła się obejść bez tak ważnego elementu. Z pomoca w dekoracji przybyła niezawodna Agnieszka Ganowicz-Rolbieckajest. Odebrała telefon z prośbą o pierniki, będąc z daleka od swojej pracowni. Wysłuchała, skwitowała, że to dziki pomył na ostatnią chwilę, ale tak, jak zawsze udźwignęła zadanie!

Rano następnego dnia, przez znaną nam obojgu i czytelnikom Mistrza Branży Karolę Bober otrzymałem przesyłkę z misternie wykonanymi ciasteczkami ozdobionymi przestrzennie wykonanymi artefaktami najbardziej chyba kaszubskimi z owoców.

 

 

Kiedy patrzę na zdjęcie, jestem pełen podziwu, że ta niewielkiego wzrostu, acz wielkiej wytrwałości kobieta dała radę w nocy poprzedzającej festyn wykonać dla mnie pierwowzory dzieł prezentowanych na zdjęciu.Trzeba powiedzieć uczciwie, że bez działania zgodnego z jej mottem – „Z sercem robione” pewnie nasz tort nie szczyciłby się tak sympatyczną ozdobą.

 

 

Ze względu na fakt, że patronat medialny nad festiwalem miał też Mistrz Branży, tą drogą dziękuję w imieniu redakcji za zapewnienie kolejnych doznań nie tylko uczestnikom festiwalu, ale również czytelnikom lub sieciowym obserwatorom.

Autor i współorganizator Festiwalu Truskawek Kaszubskich: Rafał Nowakowski 

Bieżące wydanie czasopisma

Czy można się doktoryzować z słodkości? Jak smakują czekoladki prosto z lodówki? W co warto zainwestować w piekarni i cukierni? Jakie zioła włączyć w swoją produkcję?

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji