...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Filmy instruktażowe

Mixolab - jak to działa?

Mixolab - jak to działa?

Zobacz (3:20)

Mixolab® Profiler pozwala uprościć interpretację wyników standardowej analizy poprzez odczyt wykresu z 6 indeksami jakości mąki: wodochłonność, miesienie, gluten, kleistość, amylaza i retrogradacja.

więcej
Receptor

Receptor

Zobacz (2:08)

Grupa specjalistów z zakresu technologii teleinformatycznych z firmy Ai Solution przy współpracy z mistrzami branży cukierniczo-piekarskiej opracowała i wdrożyła Receptor. Co to jest i czy ma szansę zrewolucjonizować procesy produkcyjne w najbliższej dekadzie?

więcej
MAMZ, Piotr Burzawa i przedszkolaki = dobra zabawa

MAMZ, Piotr Burzawa i przedszkolaki = dobra zabawa

Zobacz (5:48)

18 października w nowej pracowni w Jastrzębiu Zdroju odbyło się pierwsze szkolenie. Tym razem uczniowie kształcący się w zawodzie cukiernik i piekarz wyrabiali i formowali ciasto drożdżowe wspólnie z pełnymi wigoru przedszkolakami, pod okiem cukiernika Piotra Burzawy.

więcej
Linearny system transportowania

Linearny system transportowania

Zobacz (2:15)

System linearnego transportowania oferuje najwyższy standard techniki automatyzacji. System linearny umożliwia wewnątrz jednego systemu obsługę kilku systemów dozowania, miesienia i opróżniania. Oznacza to, że kilka receptur może powstawać jednocześnie w różnych miesiarkach.

więcej
System spoczynku ciasta

System spoczynku ciasta

Zobacz (0:36)

System spoczynku ciasta DIOSNA oferuje elastyczną możliwość prowadzenia różnych czasów spoczynku ciasta. Ciasta zostają przełożone z miesiarki z opróżnieniem bezpośrednio do dzież systemu spoczynku lub w przypadku dzież jezdnych przy pomocy wywrotnicy.

więcej
System karuzelowy Diosna

System karuzelowy Diosna

Zobacz (1:11)

System karuzelowy oferuje przejście z batchweisowego systemu miesienia do systemu ciągłego w następującym systemie produkcyjnym. System karuzelowy Diosna gwarantuje w opcji integracji każdego typu miesiarki Disona płynną produkcję z zachowaniem sprawdzonej wysokiej jakości ciasta.

więcej

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe