...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

HERT Sp. z o.o. AKCESORIA sp. k.

Warszawa, 03-231

woj. mazowieckie

Ul. Odlewnicza 4a

Produkty i usługi

Ubijaczki planetarne BEAR-VARIMIXER Ubijaczki planetarne BEAR-VARIMIXER Zestaw krojąco-pakujący MHS+HARTMANN Zestaw krojąco-pakujący MHS+HARTMANN Wałkowarka EUROMATIC Wałkowarka EUROMATIC

Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług (4)

Opis działalności

HERT Sp. z o.o. AKCESORIA Sp. K. jedna ze spółek GRUPY HERT (www.hert.pl) została założona w 2004 roku. Ideą wydzielenia spółki była jej postępująca specjalizacja w obsłudze piekarni i cukierni segmentu małych, średnich i dużych zakładów z zakresu urządzeń, akcesoriów drobnego sprzętu oraz usług.

Obecnie firma zajmuje się wyposażaniem rodzimych zakładów piekarniczych i cukierniczych w akcesoria i osprzęt niezbędny do produkcji (prawie 1000 indeksów) oraz urządzenia typu: - Krajalnice do pieczywa (trakowe, tarczowe, taśmowe) - Zamykarki do worków z chlebem - Ubijaczki planetarne - Wałkowarki do ciast - Urządzenia do natryskiwania form, blach - Specjalistyczne czyszczarki do blach muldowanych - Mieszacze i schładzacze wody - Płatkarki lodowe - Urządzenia i osprzęt do pracy z czekoladą.

Ponadto w ofercie firmy znaleźć można szeroką gamę olejów i emulsji dla zastosowań w przemyśle spożywczym marki DUBOR. Firmy z którymi współpracuje HERT AKCESORIA to: MHS Schneidetechnik, Kwik Lok & Co., A/S Wodschow & Co., Rollmatic srl., Dubor, Dedy, Langheinz KG, Funk GmbH i wiele innych zachodnioeuropejskich dostawców.

 

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe