...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Wiesheu Polska Sp. z o.o.

Warszawa, 01-304

woj. mazowieckie

ul. Połczyńska 116

Produkty i usługi

Piec konwekcyjny Dibas 64 S Piec konwekcyjny Dibas 64 S Piec modułowy EBO 64 L Piec modułowy EBO 64 L Piec Atollspeed Piec Atollspeed

Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług (11)

Opis działalności

Co roku firma WIESHEU wytwarza 8000 pieców piekarniczych. Do grona klientów zaliczają się przede wszystkim piekarnie oraz sklepy sprzedaży detalicznej oferujące artykuły spożywcze. Jednakże również sklepy mięsne i stacje benzynowe z działem ogólnospożywczym doceniają niezawodne piece piekarnicze firmy WIESHEU.

Łącznie firma WIESHEU utrzymuje najwyższy udział w rynku w Niemczech w segmencie sklepowych pieców piekarniczych. Około 40 pracowników terenowych dba o kontakty z klientami, ponadto firma WIESHEU regularnie jest reprezentowana na targach branżowych na całym świecie.

Oznaką sukcesu odniesionego na skutek stawiania sobie wysokich wymagań są wyróżnienia i nagrody, którymi przedsiębiorstwo może się pochwalić. Od 1995 r. nieprzerwanie co roku firma WIESHEU GmbH jest laureatem licznych nagród.

Wiesheu Innowacje

Do otworzenia plików PDF potrzebny jest Adobe Reader.

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe