czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

FRITSCH Polska

Wrocław, 51-416

woj. dolnośląskie

ul.Kościerzyńska 12

Produkty i usługi

ROLLFIX 600 ROLLFIX 600 MULTICUT MULTICUT Linia przemysłowa FRITSCH EASYLINE Linia przemysłowa FRITSCH EASYLINE

Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług (3)

Opis działalności

FRITSCH – producent maszyn i urządzeń dla przemysłu piekarsko-cukierniczego.

Od dziesięcioleci nazwa FRITSCH jest w branży piekarniczej synonimem urządzeń o wysokiej jakości i wydajności oraz nowatorskich innowacji w zakresie formowania i obróbki ciasta. Przystosowane do indywidualnych potrzeb urządzania dostarczamy przy tym równie chętnie klasycznym piekarzom-rzemieślnikom jak i przemysłowym zakładom piekarskim. Zespół tworzy urządzenia na najwyższym poziomie – zasadniczo „Made in Germany”.
Jakość marki FRITSCH widać gołym okiem. Widać ją już w samych urządzeniach. A najbardziej w wytwarzanych przez nie produktach.
Przemyślane konstrukcje minimalizują konieczny nakład prac związanych z czyszczeniem, inteligentne sterowniki zapewniają niezwykle prostą obsługę. Wysokiej jakości materiały i budowa gwarantują długą żywotność nawet przy intensywnej eksploatacji, przez co każde urządzenie marki FRITSCH jest opłacalną inwestycją. Łagodna obróbka ciasta zgodnie z zasadą SoftProcessing© pozwala uzyskać z najróżniejszych rodzajów ciasta pieczywo o indywidualnym charakterze, które cieszy się ogromną popularnością.
*Urządzenia marki FRITSCH obchodzą się z ciastem tak łagodnie, jak tylko możliwe – i to podczas całego procesu produkcyjnego.
*Poprzez przemyślane konstrukcje i inteligentne sterowanie gwarantujemy w dużej mierze samoczyszczącą, bezobsługową i wolną od przestojów pracę naszych urządzeń.
*Nasi konstruktorzy opracowują setki detali podnoszących jakość i bezpieczeństwo produkcji.
*Urządzenia marki FRITSCH znane są z solidności i wykonane z wysokogatunkowej stali szlachetnej korzystnej pod względem higieny.
*FRITSCH posiada certyfikat DIN ISO 9001/2000
*FRITSCH produkuje wyłącznie w Markt Einersheim (Niemcy): masz gwarancję autentycznej jakości „Made in Germany”.

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe