czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Vegagastro

Słupsk, 76-200

woj. pomorskie

ul. Portowa 16c

Opis działalności

Specjalizacją firmy Vegagastro jest kompleksowe wyposażanie różnorodnych obiektów i placówek gastronomicznych w nowoczesne urządzenia, takie jak automaty do bitej śmietany, automaty do lodów, maszyny do lodów - pasteryzatory, frezery, dojrzewalniki, witryny cukiernicze oraz witryny do lodów.
Bogate doświadczenie pozwala nam na dostarczanie Klientom najwyższej jakości usług oraz niezawodnych i nowoczesnych urządzeń.
Firma Vegagastro zapewnia Państwu maszyny do lodów oraz witryny do lodów tylko znanych i cenionych firm, takich jak Electro Freeze, Promag, Coldelite, Sencotel czy Ital Proget.
Nasza firma bazuje na renomie i doświadczeniu zarówno zagranicznych jak również polskich partnerów. Są to światowi liderzy branży gastronomicznej, którzy nieustannie wdrażają innowacyjne technologie, tworzą nowoczesne urządzenia i kreują trendy.
Zapewniamy Państwu kompleksowe wyposażenie lodziarni, cukierni, kawiarni oraz restauracji w automaty do lodów, dzięki którym powstaną bajecznie smaczne lody świderki - jedna z wizytówek Państwa biznesu.
Organizujemy również profesjonalne szkolenia z zakresu użytkowania i eksploatacji urządzeń, a także zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie całego kraju.
Jako wyłączny przedstawiciel Electro Freeze w Polsce możemy się pochwalić tym, iż jako jedyni na rynku polskim sprzedajemy maszyny fabrycznie przystosowane do lodów świderków, które w przeciwieństwie do maszyn przerabianych, są gwarantem najwyższej jakości.

PDF 1

Do otworzenia plików PDF potrzebny jest Adobe Reader.

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe