...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Puratos Polska Sp. z o.o.

Kostrzyn, 62-025

woj. wielkopolskie

Ul. Żniwna 2

Produkty i usługi

Pasta jagodowa Pasta jagodowa O-tentic O-tentic Glazura Sunset Glaze Glazura Sunset Glaze

Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług (12)

Opis działalności

Puratos jest międzynarodową grupą, oferującą pełen asortyment innowacyjnych produktów i wiedzę z zakresu ich stosowania w sektorze piekarniczym, cukierniczym i produkującym czekoladę. Na całym świecie prowadzimy wnikliwe badania rynku spożywczego, dające nam wiedzę, jak wykorzystać najnowocześniejsze technologie, aby tworzyć innowacyjne rozwiązania, dzięki którym nasz klient może być jeszcze bliżej swoich konsumentów. Niemalże sto lat temu, Puratos był niewielką firmą umiejscowioną na przedmieściach Brukseli, tworzoną przez ludzi, których łączyła jedna, ta sama wizja. Dzisiaj, Puratos oferuje swoje usługi i produkty w ponad stu krajach na całym świecie. Od 1919 roku nie zmieniło się tylko jedno: od samego początku, motorem naszych działań jest pasja. W Polsce, siedziba Puratos, znajduje się w Kostrzynie Wielkopolskim. W lokalnym Centrum Innowacji organizujemy spotkania szkoleniowe, oceniamy specyficzne właściwości produktów oraz, w oparciu o wiedzę i doświadczenia naszych klientów, opracowujemy produkty finalne, dostosowane do oczekiwań polskich konsumentów. Puratos jest zawsze blisko klientów i konsumentów. Technologie i doświadczenia związane z kulturą jedzenia na całym świecie przekształcamy w nowe możliwości, pomagając naszym klientom osiągać jeszcze większe sukcesy w biznesie. Corocznie Puratos Polska uzyskuje certyfikat z oceną A na zgodność ze standardem BRC, który jest potwierdzeniem utrzymywania przez firmę najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości.

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe