...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Puratos Polska Sp. z o.o., materiał promocyjny

10-lecie Biblioteki Zakwasów

Wyrusz w niezwykłą podróż do świata fermentacji. Zapisz datę 18 października i świętuj z nami 10-cie jedynej na świecie Biblioteki Zakwasów na wydarzeniu "The Lab".

Drodzy entuzjaści zakwasów! Wyruszcie w niezwykłą podróż do świata fermentacji i świętujcie z nami 10-cie jedynej na świecie Biblioteki Zakwasów na wydarzeniu "The Lab". To nie jest tylko "kolejne wydarzenie”. To prawdziwa eksploracja zakwasu. Zapraszamy piekarzy, naukowców i miłośników chleba. "The Lab" jest specjalnie dla Ciebie. Odwiedź z nami jedyną na świecie Bibliotekę Zakwasów, poznaj opinie cenionych ekspertów i zaspokój swoją ciekawość świata.

 


Biblioteka Zakwasów jest w 100% inicjatywą non-profit firmy Puratos. Celem jej funkcjonowania jest pielęgnowanie tradycji fermentacji, zachowanie niezwykłego świata naturalnych zakwasów  i bioróżnorodności znajdujących się w nich szczepów bakterii. Przekazane pod opiekę Biblioteki zakwasy są chronione i regularnie odnawiane na bazie oryginalnych składników i receptur.W łatwy i szybki sposób zarejestruj się >>> REJESTRACJA!  i uzyskaj dostęp do wartościowych treści! Wydarzenie The Lab będzie prowadzone w języku angielskim.

 Bieżące wydanie czasopisma

Poznaj sezonowe trendy tortowe oraz receptury lodziarskie finalistów Gelato Poland, przekonaj się jak ważne jest śniadanie w piekarni...

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji