...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja PS, materiał promocyjny

Puratos i Belcolade: 25 lat obecności na rynku najwyższej jakości belgijskiej czekolady

25 lat temu Puratos wprowadził na rynek nową markę czekolady dla profesjonalistów – Belcolade. Od tamtego czasu marka Belcolade stała się synonimem doskonałego smaku prawdziwej belgijskiej czekolady i okazała się zaufanym dostawcą czekolady dla tysięcy ekspertów na całym świecie.

W latach 80. XX w., kiedy wiele znaczących belgijskich firm produkujących czekoladę zostało przejętych przez zagraniczne korporacje, Puratos zdecydował się chronić jeden z najbardziej cennych elementów kulinarnego dziedzictwa Belgów – prawdziwą belgijską czekoladę. Dlatego właśnie, w 1988 roku wprowadził na rynek markę Belcolade oferującą najwyższej jakości czekoladę produkowaną wyłącznie w Erembodegem. Jej wyjątkowy i autentyczny smak jest owocem wspólnej pasji mistrzów czekolady, którzy pragną ocalić przed zapomnieniem to, z czego Belgia słynie na całym świecie.

Od ponad 25 lat Belcolade jest znana i ceniona za swój doskonały smak i jakość, dzięki czemu pracują z nią tysiące profesjonalistów na całym świecie.

Eddy Van Belle, prezes Zarządu Grupy Puratos, będący jednocześnie siłą napędową Belcolade, komentuje: – Belcolade to prawdziwa belgijska czekolada, która jest unikalnym połączeniem smaku, uzyskiwanego dzięki właściwej technologii produkcji i kreatywności. Produkowana jest wyłącznie w Belgii z poszanowaniem tradycyjnych metod wytwarzania czekolady i nieustającej pasji do produktu. Przez ostatnie 25 lat obserwowałem, w jaki sposób Belcolade rośnie, aby dzisiaj być silnym graczem na rynku światowym. Jestem przekonany, że nasze ciągłe inwestycje i innowacje sprawią, że pozycja Belcolade w przyszłości umocni się jeszcze bardziej.  

Centrum Czekolady – serce innowacji i rozwoju Belcolade – to z jednej strony miejsce, gdzie testowane są receptury, na podstawie których później wytwarza się już konkretne produkty, a z drugiej – miejsce spotkań profesjonalistów z całego świata, którzy dzielą się tu wiedzą na temat czekolady.

 
Szerokie portfolio produktów
Portfolio  produktów Belcolade obejmuje gamę Belcolade Selection oraz Belcolade Origin. Belcolade Selection to szeroki wachlarz najwyższej jakości czekolad w wielu smakach. Dzięki temu, że charakteryzują się one różnym poziomem lepkości, znajdują bardzo wiele zastosowań.

Ekskluzywna gama Belcolade Origin to wybór różnorodnych czekolad pochodzących z całego świata, oferujących jedyne w swoim rodzaju doznania smakowe prawdziwej belgijskiej czekolady. Gama obejmuje czekolady posiadające wyjątkowe profile smakowe, które zostały skomponowane przy wykorzystaniu Les Arômes de Cyrano –  stworzonego przez Belcolade narzędzia służącego do przeprowadzania analizy sensorycznej i do opisywania poszczególnych cech czekolad różnego pochodzenia. Belcolade jest w stanie tworzyć smaki czekolad według indywidualnych wymagań klientów, co daje nieograniczone możliwości powstawiania różnorodnych smaków, które inspirują i wspierają zarówno najlepszych producentów pralin, jak i mistrzów piekarnictwa i cukiernictwa.    

Obecnie konsumenci przywiązują coraz większą wagę do tego, skąd pochodzą kupowane przez nich produkty oraz jaki wpływ ich produkcja wywiera na środowisko naturalne. Belcolade oferuje również gamę czekolad organicznych oraz czekolady z certyfikatami Fairtrade™, Rainforest Alliance™ oraz  UTZ™.

Aby zagwarantować najwyższą jakość, wszystkie czekolady Belcolade produkowane są ze stuprocentowego masła kakaowego i stuprocentowej wanilii.Bieżące wydanie czasopisma

Czy AI stworzy lepszy smak, niż człowiek? Jak wypadł tegoroczny sezon lodziarski? Z czym najlepiej łączyć pistacje? Które aplikacje pomogą uniknąć strat w sprzedaży? To i wiele innych tematów w tym numerze

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  żytni IG niski indeks

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji