...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Droga do Gelato World Cup 2024 otwarta!

12 drużyn z całego świata stanie do walki o puchar lodziarski podczas Gelato World Cup. Tymczasem już niebawem rozpoczynają się europejskie eliminacje do drogi na szczyt.

Rozpoczęła się walka o puchar lodziarski 10. edychi Gelato World Cup. Na początku czerwca odbyły się eliminacje latynoamerykańskie, w których zwyciężyła drużyna Argentyny. Tymczasem Singapur i Tajwan odniosły zwycięstwo w niedawnym Gelato Cup Azja, który odbył się w dniach 25-28 października.

Kolejnym przystankiem będzie Gelato Europe Cup - europejskie eliminacje do pucharu świata odbędą się w dniach 21-23 stycznia 2023 r. w Rimini Expo Center (Włochy). Przed nami jeszcze Sigep China. 10-12 maja 2023 r. w Shenzhen jury wyłonieni drużynę, która będzie reprezentowała Chiny na Mistrzostwach Świata w 2024 roku.

 


Misją Gelato Europe Cup jest uczczenie europejskiej doskonałości w tradycyjnym rzemieślniczym wytwarzaniu lodów i wspieranie profesjonalizmu profesjonalistów zajmujących się lodziarstwem.

 


Państwa biorące udział w GELATO EUROPE CUP:

 • Austria

 • Włochy

 • Hiszpania

 • Francja

 • Niemcy

 • Węgry

Bieżące wydanie czasopisma

Panettone na drożdżach czy zakwasie? Czy czosnek pasuje do cukru? Co przyniesie rok 2023? Jak funkcjonuje restauracja oparta na deserach? Dlaczego robienie paczek świątecznych to dobry pomysł dla lodziarni? Zapraszamy do lektury...

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>


  promocja PLUS

  Zimowe gazetka PGD

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji