...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , bekuplast S.A., materiał promocyjny

ERG System radzi

W kolejnym artykule "Erg System radzi" kierownik działu sprzedaży Katarzyna Piecha odpowiada na pytania czytelników. Dowiecie się Państwo między innymi: dlaczego nadruki na skrzynkach są ważne z perspektywy klienta. Czym powinien kierować się klient przy wyborze rodzaju nadruku.

Dlaczego nadruki są ważne z perspektywy Klienta?
Personalizacja skrzynki zabezpiecza przed zagubieniem lub kradzieżą. Poza tym, znakowanie skrzynki upraszcza procesy logistyczne, co jest szczególnie ważne w przypadku, kiedy dana firma posiada kilka oddziałów. Własne logo na naszych produktach to także ważny element identyfikacji wizualnej i spójność z wizerunkiem firmy.

Czym powinien kierować się Klient przy wyborze rodzaju nadruku?
Przede wszystkim – wielkością zamówienia. Dla małych ilości sugerujemy nadruk wykonany metodą sitodruku, dla produkcji wielkoseryjnych – metodę gorącego stempla. Poziom skomplikowania nadruku to kolejny element, który powinien być brany pod uwagę. Sitodruk daje możliwość wykonania nie tylko nadruku wielokolorowego, lecz także nadruku o bardziej skomplikowanym wzornictwie. To, co również bardzo istotne przy wyborze rodzaju nadruku, to sposób użytkowania skrzynki. Wszystkie nasze metody oznakowania odznaczają się wysoką trwałością, jednakże, w pewnych sytuacjach lepiej sprawdzi się nadruk wykonany metodą gorącego stempla, gdzie kolorową folię można wtopić w polu przeznaczonym pod nadruk, uzyskując efekt „wtłoczonego wzoru”.

Co z Klientami, którzy nie posiadają własnego projektu nadruku?
Służymy pomocą przy projektowaniu takiego wzoru nadruku. Ustalamy z Klientem, co powinno znaleźć się w takim wzorze i przygotowujemy kilka koncepcji, spośród których Klient może wybrać najbardziej mu odpowiadającą. Zaakceptowany wzór nadruku umieszczamy w naszej bazie i przy kolejnych zamówieniach, Klient może wykorzystać go ponownie – co oszczędzi czas.

 Katarzyna Piecha, kierownik Działu Sprzedaży w firmie ERG-SYSTEM S.A.

Bieżące wydanie czasopisma

W najnowszym wydaniu stawiamy na B-Concept Jordiego Bordasa oraz stare koncepty na zero waste w nowoczesnej piekarni i cukierni. Odkrywamy siłę social mediów z Szymonem Czerwińskim, a także szukamy najlepszych blach i form...

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Przejrzyj okrojony numer (Katalog reklam) online lub pobierz PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji