czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

ERG-SYSTEM S.A.

Łaziska Górne, 43-170

woj. śląskie

ul. Chopina 15

Produkty i usługi

Skrzynki transportowe - do pieczywa i wyrobów cukierniczych  H-110 Skrzynki transportowe - do pieczywa i wyrobów cukierniczych H-110 Skrzynki transportowe - do pieczywa i wyrobów cukierniczych  H - 410 Skrzynki transportowe - do pieczywa i wyrobów cukierniczych H - 410 Skrzynki transportowe - do pieczywa i wyrobów cukierniczych H-140 Skrzynki transportowe - do pieczywa i wyrobów cukierniczych H-140

Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług (14)

Opis działalności

Wiemy jak ważna jest siła tradycji. ERG-System S.A. to firma, której początki sięgają XX wieku. W branży tworzyw sztucznych działamy nieprzerwanie od ponad 40 lat, zajmując się, głównie, produkcją opakowań wielokrotnego użytku. Dzięki rzetelności i ciężkiej pracy całych pokoleń pracowników, marka ERG-System S.A. stała się rozpoznawalna w całym kraju i poza jego granicami. Dziś sukces naszej firmy tworzą rzesze zadowolonych klientów i partnerów biznesowych oraz wysoko wykwalifikowana kadra pracowników, stawiająca czoło ambitnym wyzwaniom. Podążając za nowymi trendami, nie zapominamy o przeszłości – korzystamy z wieloletnich doświadczeń i wypracowanych standardów. Tu tradycja spotyka się z nowoczesnością. W ten sposób budujemy siłę naszej marki, wciąż poszukując nowych źródeł inspiracji. Niezmiennie, naszym priorytetem jest wysoka klasa dostarczanych produktów, o czym świadczy wdrożony system zarządzania jakością, zgodny z normą ISO 9001:2000. Nowoczesne wyposażenie naszego laboratorium, precyzyjne badania oraz restrykcyjne wymagania Działu Kontroli Jakości, pozwalają oferować naszym klientom produkt najwyższej klasy.  W ERG-System S.A. wiemy, że tradycja i długoletnia obecność na rynku to nie wszystko. Dlatego z sukcesem podążamy za nowymi trendami, starając się w pełni usatysfakcjonować i zaspokoić potrzeby naszych Klientów. W ostatnich latach zmodernizowaliśmy Park Maszynowy i unowocześniliśmy linie produkcyjne. Naszą ofertę wzbogaciliśmy o trwałe znakowanie produktów, przy użyciu technologii najnowszej generacji. Starając się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientów, stworzyliśmy cały wachlarz dodatkowych usług, takich jak znakowanie produktów (sitodruk, metoda gorącego stempla), RFID, kody kreskowe. Obecność na prestiżowych, międzynarodowych imprezach branżowych pozwala nam na ciągły postęp oraz skuteczne śledzenie najnowszych trendów. Wierzymy, że sukcesem każdego przedsiębiorstwa są jego pracownicy, dlatego wspierając ich rozwój zawodowy poprzez uczestnictwo w szkoleniach, bez obaw spoglądamy w przyszłość.

Osiągnięcia

Szczycimy się tym, że nasze opakowania świetnie sprawdzają się jako podstawowy składnik logistyki na co dzień w większości piekarni na terenie całego kraju. Pozycja lidera wśród dostawców opakowań transportowych dla piekarnictwa i cukiernictwa zobowiązuje do utrzymywania wysokiej jakości oferowanych produktów oraz standardów obsługi. Naszym celem jest zmaksymalizowanie zadowolenia naszych Klientów dlatego nieustannie pracujemy nad doskonaleniem produktów poprzez wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań, zastosowanie alternatywnych surowców czy wzbogacenie wizualnej strony naszych opakowań.

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe